• DOLAR
  $3.788,9900
 • EURO
  $1,5591
 • ALTIN
  $48.111,1300
 • BIST
  $309,1800
Batman Petrolspor Başkanı Ekrem Konaç dert yandı

Batman Petrolspor Başkanı Ekrem Konaç dert yandı

Batman Petrolspor A.Ş Kulübü Başkanı Ekrem Konaç, kulübün mali yapısı ve transferle ilgili çarpıcı açıklamalar da bulundu.

Mali olumsuzluklara rağmen 11 futbolcu ile sözleşme imzaladıklarını belirten Konaç, 5 futbolcuyu daha renklerine bağlamak istediklerini fakat mali konuları aşamadıkları için prensipte anlaştıkları futbolculara imza attıramadıklarını dile getirdi.

Hiç bir kurum veya iş adamından destek almadıklarını ve bu duruma anlam veremedikleri için sitem de bulunan Ekrem Konaç, ‘Yarın her şey için geç olabilir. 60 yıllık koca çınara hep birlikte sahip çıkalım’ dedi.

Çok iyi bir Petrolspor’lu olduğunu, kulübün geleceği için gecesini gündüzüne katarak büyük fedakarlıklar yaptığını belirten Konaç, ‘Kendisini acımasızca eleştirip itibarsızlaştırma algısı yaratmaya çalışan kişilerin, Petrolspor karşıtı olduklarını ve bu tip insanların söyledikleri lafların ciddiye alınmamasını istedi.

Türkiye’de bulunan bir çok kulübün maddi sorun yaşadığına değinen Ekrem Konaç, ‘Diğer illerde ki kulüplerin yaşadıkları maddi sorunlar için o ilin bürokrat ve iş adamlarının yaptıkları yardım ve organizasyonları görüyoruz. Bu beni derinden üzüyor. Konu Petrolspor olunca neden bin adım geride duruyoruz. Kulübümüzün içerisinde bulunduğu durum 3-5 kişiyi sevindirirken, on binlerce futbolseveri derinden üzmektedir.

Advertisement

Batman Petrolspor A.Ş Kulübü Başkanı Ekrem Konaç son olarak ‘Batman Petrolspor sevdasını iliklerinde hisseden ve kulübümüzün yönetiminde görev almak isteyen herkese kapımız açık’ diyerek iş adamlarına yönetime girme konusunda çağrı da bulundu.

Spor Servisi

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM