• DOLAR
  $1.589,2500
 • EURO
  $0,4500
 • ALTIN
  $50.505,8800
 • BIST
  $195,5700
Batman stadı’nın tel örgüleri masaya yatırıldı

Batman stadı’nın tel örgüleri masaya yatırıldı

STADYUMDAKİ TEL ÖRGÜLER KALDIRILMAYACAK
Valilik toplantı salonunda yapılan İl Spor Güvenlik Kurulu toplantısına; İl Emniyet Müdürü Köroğlu KIRAÇ, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay İsa ÇAKMAK, İl Genel Meclis Başkanı ve Batman Petrolspor Kulüp Başkanı Abdulvahap AKBAŞ, Başkanı Gençlik ve Spor Müdür Vekili, İl Sağlık Müdür Vekili, İl Milli Eğitim Müdürü, Spor Güvenliği Büro Amirliği Temsilcileri, TFF ve ASFK temsilcileri katıldı.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısı ile Batman’daki ulusal ve yerel gazeteciler öğretmen evinde düzenlenen yemekte bir araya geldi. Batman Mezopotamya Havzası Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği’nin ev sahipliğindeki etkinliğine Batman İl Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç katılarak gazetecilerle bir araya geldi. Salonda Emniyet Müdürü sayın Köroğlu’ya Gazeteci Abdurrahman Avşar’ın “Stadyumdaki ter örgülerin kaldırılması için girişimlerde bulunacak mısınız?” yönelttiği soruya Köroğlu, “İl Spor Güvenlik Kurulu toplantısında sayın valimize iletirim. Petrolspor Kulüp başkanı Vahap Akbaş’ında girişimleri olursa neden olmasın” cevabı vermişti.

EMNİYET MÜDÜRÜ O SORUYU SORDU
Valilik toplantı salonunda yapılan İl Spor Güvenlik Kurulu toplantısında İl Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç, Gazeteci Abdurrahman Avşar’ın sorusunu masaya yatırdı. Öncelikle, Petrolspor Kulüp Başkanı Abdulvahap Akbaş’ın stadyumdaki tel örgülerin kaldırılması ile ilgili hiç birşey söylemesi aynı zamanda İl Emniyet Müdürlüğü Spor Güvenliği Büro Amirliği temsilcileri tarafından söylenen, Stadyumdaki tel örgülerin kaldırılmaması gerektiği olası bir durumda tribünündeki herhangi birinin atlaması riski taşındığı konuşuldu. Soruyu masaya yatırdığından ötürü Emniyet Müdürüz sayın Köroğlu Kıraç’a teşekkür ederiz.

Advertisement

Spor72 / Özel Haber

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM