Terim: Hepimiz değişmek zorundayız

Terim: Hepimiz değişmek zorundayız
19.04.2020
A+
A-

Galatasaray’ın tecrübeli teknik direktörü Fatih Terim İtalya basınına önemli açıklamalarda bulundu. Terim, “Bu hastalıktan sonra ben değişeceğim. Artık hepimiz değişmek zorundayız” ifadesini kullandı.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, La Gazzetta dello Sport’a koronavirüs tedavisi sürecinde yaşadıklarını anlattı.

“Hepimiz değişmek zorundayız”

Deneyimli teknik adam, Hürriyet’e yaptığı açıklamada ise, “Bu hastalıktan sonra ben değişeceğim. Artık hepimiz değişmek zorundayız” ifadesini kullandı. 

Tedavi sürecinin düşünce yapısı olarak kendisini değiştirdiğini ifade eden Fatih Terim, “Tamam egomuz var da, Amerika’dan daha büyük bir ego mu vardı bu dünyada? Bakın bir virüs ne hale getirdi. Yani artık benim egom, onun egosu, bunların hiçbirinin manası yok” dedi.

Yaşadığı rahatsızlığı bir sınav olarak tanımlayan tecrübeli teknik adam, “Evet değişeceğim. Çünkü artık hiçbir şey eskisi gibi olamaz. Değişmek zorundayız. Çünkü değişmezsek mutlu olamayız. Ben değişeceğim” cümlesini kullandı.

Hayatının bundan sonraki sürecinde ailesine ve sevdiklerine daha fazla zaman ayıracağını vurgulayan Terim, “Daha çok affedeceğim, daha az üzülmeye çalışacağım” şeklinde konuştu. 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.