Batmanlı Cumhuriyet savcısı Asım Ekren’den alkışlanacak davranış

Batmanlı Cumhuriyet savcısı Asım Ekren’den alkışlanacak davranış
04.06.2020
A+
A-

İstanbul Bölge Adliye mahkemesi Cumhuriyet Savcısı Asım Ekren’in yazmış olduğu 4’ncü kitabı adliye koridorları satışa çıktı

Batmanlı Cumhuriyet savcısı Asım Ekren, yazdığı adliye koridorları kitabının satışından elde edeceği geliri yetim çocuklara ve öğrencilere bağışlanacak.

Adliye Koridorları kitabının gelirlerini yetim çocuklara ve öğrencilere bağışlayan Cumhuriyet Savcısı Asım Ekren’e teşekkür eden Spor72 Medyamızın Haber Müdürü Akif Altsoy ve Genel Yayın Yönetmeni Abdurrahman Avşar, “ Savcı Asım Ekren bey yetim insanların yanında durarak toplumda örnek bir davranış sergilemektedir. Burada sergilenen örnek davranış topluma yansıtılıyor. İnsanlarda bir düşünce ortaya çıkartılmasına sebebiyet veriyor. Yetimlerimiz ve öğrencilerimiz yaşadıkları zorluk ve sıkıntıyı geçirebilmek için halktan destek bekliyor. Burada yapılan bu güzide hareket buna örnektir. Yetimlerimizin ve öğrencilerimizin kendilerini daha iyi hissetmeleri ve sorunlarının hafiflemesi biraz daha arkaya atmak üzere çok güzel bir destek olduğunu düşünüyoruz. O yüzden Batmanlı Cumhuriyet Savcısı sayın Asım Ekrem beyin bu hassasiyetinden ötürü kendisine teşekkür ediyoruz” diye konuştular.

SPOR72 EKİBİ OLARAK BİZDE KİTABI ALARAK KATKI SUNDUK…

SİZLERDE BİR KİTAP ALIN YETİM ÇOCUKLARA VE ÖĞRENCİLERE KATKIDA BULUNUN.

Cumhuriyet savcısı Asım Ekren’nin diğer eserleri

1.Haberlere karşı yasal haklar
2.Taraftara uygulanan spor suçları seyirden yasaklanma
3.Doktor ve sağlıkçılara şiddetin hukuki boyutu ve sonuçları

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.