Diyarbekirspor toplanıyor

Diyarbekirspor toplanıyor
08.06.2020
A+
A-

TFF 3. Lig temsilcisi Diyarbekirspor Lig’in 18 Temmuz’da oynanacak olması kararı nedeniyle yeni bir takvim belirleyerek top başı yapmak için toplanıyor

DİYARBEKİRSPOR TOPLANIYOR
3.Lig 3.Grup temsilcisi Diyarbekirspor, 18 Temmuz’da devam etmesi nedeniyle lig için yeni bir takvim belirledi.


Diyarbekirspor Başkanvekili ve basın sözcüsü Veysi Avşar yapmış olduğu açıklamada şöyle konuştu: ”Teknik heyet ve futbolcuların 15 Haziran Pazartesi günü toplanarak çalışmalara başlayacağını ifade etti.


Takım Yeni Tip Koronavirüs testlerinden geçerek idmanlara başlayacağını belirten Avşar,”Takımımız daha önce Diyarbakır’da toplanarak çalışmalara başlamıştı fakat Futbol Federasyonu ikinci defa ligleri erteleyince takıma izin verdiklerini belirtti.

Futbol Federasyonu bize ligin 18 Temmuz’da başlayacağını bildirdi. Kulüp olarak bizlerde teknik heyet ve futbolcuları toplanmak için davet ettik.

Takım olarak 15 Haziran Pazartesi günü kulüp tesislerinde hazırlık çalışmalarına başlayacağız. Tesislerimizi dezenfekte ediyoruz. Teknik heyet ve futbolcularımızı da yine federasyonun belirlediği sağlık protokolüne uygun olarak testten geçireceğiz. Yaz döneminde futbol oynamak zor olacak. Futbol ailesi ilk kez bu tablo ile karşı karşıya. Ama yapacak bir şey yok. Devletimiz ve federasyonumuz böyle bir karar vermiş ise bize düşen buna uygun hazırlanmaktır.” şeklinde konuştu

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.