Veysi Avşar’dan, zehir zemberek sözler

Veysi Avşar’dan, zehir zemberek sözler
11.06.2020
A+
A-

Diyarbekirspor Başkan Vekili Veysi Avşar, 2.Lig ve 3.Lig kulüpler birliği başkanı Volkan Can’ın “Liglerin oynanmasını istemiyoruz” açıklaması ile ilgili olarak, “Aynı zamanda Kırklarelispor başkanı olan Volkan Can’ın küme düşme hattında yer alan kendi takımını kurtarmak için böyle bir talepte bulundu.” dedi.

Diyarbekirspor Başkan Vekili ve Basın Sözcüsü Veysi Avşar, kulübün resmi sosyal medya hesabında açıklamalarda bulundu.

Avşar, resmi sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada, 2.Lig ve 3.Lig kulüpler birliği başkanı Volkan Can’ın aynı zamanda Kırklarelispor başkanı olduğunu dile getirerek, “Volkan Can’ın küme düşme hattında yer alan kendi takımını kurtarmak için böyle bir talepte bulunduğunu.” ifade etti.

Diyarbekirspor Kulüp Başkan Vekili ve Basın Sözcüsü Veysi Avşar, kendi görüşlerine başvurulmadan Futbol Federasyonu ile kulüpler adına görüşülmesinin skandal olduğunu söyledi.

Başkan Vekili Veysi Avşar, Kulübün resmi sosyal medya hesabında, bizim görüşümüzü almadan açıklama yapmak ve federasyondan liglerin iptal edilmesini talep etmek kimsenin haddine değildir diyerek, şöyle konuştu:

Diyarbekirspor kulübü yönetimi, “Liglerin oynanmasını istemiyoruz. 2.Lig ve 3.Lig kulüpler birliği başkanı Volkan Can’a sert tepki göstererek Türkiye Futbol Federasyonunu göreve çağırdı.
Aynı zamanda Kırklarelispor başkanı olan Volkan Can’ın küme düşme hattında yer alan kendi takımını kurtarmak için böyle bir talepte bulunduğunu belirten Diyarbekirspor Kulüp Başkan Vekili ve Basın Sözcüsü Veysi Avşar, kendi görüşlerine başvurulmadan Futbol Federasyonu ile kulüpler adına görüşülmesinin skandal olduğunu söyledi.
Avşar,” Bizim görüşümüzü almadan açıklama yapmak ve federasyondan liglerin iptal edilmesini talep etmek kimsenin haddine değildir.
Kim size bu yetkiyi verdi?
Kendi takımımız küme düşme tehlikesi yaşıyor diye siz herkes adına fikir beyan edemezsiniz.
Siz kendinizi kurtaracaksınız peki biz ne olacağız?. Diyarbakır’ın 2 milyon üzerinde nüfusa sahip olan Bir kent Diyabekirspor hedefleri olan bir takım bizler bunu baştan beri söylüyoruz kimse mağdur olmasın eğer ligler oynanmayacaksa 2 sıradaki takımların ve 9 sıradaki takımların play off oynasın bizler Diyarbekirspor olarak play off’la aramızda sadece 1 puan oldugunu belirtmek isterim TFF görevini en iyi şekilde yapmalarını bizleri mağdur etmemelerini istiyoruz, aksi taktirde tüm yaşayacağımız mağduriyetin tek sorumlusu şehir olarak hedef göstereceğimiz TFF’dir.Hedefi olan takımlar ve harcadıkları paralar ne olacak ?
Kulüpler sizin oyuncağınız değildir.
Futbol Federasyonunu göreve davet ediyoruz.O zaman bizim kaybolan haklarımız ve zararımız telafi edilsin.
Bunların derdi insan sağlığı değil.Dertleri kendilerini kurtarmak.
Başından beri ifade ettiğimiz üzere sağlık her şeyden önemlidir ve devletimiz ne karar alırsa uyarız.Ancak gelinen aşamada Futbol Federasyonu liglerin oynanmasına karar vermiş iken ve bizler de harcama yaparak hazırlık yaptığımız durumda birilerinin böyle senaryolar icat etmesi kabul edilemez.
Futbol Federasyonu bu sorumsuzluğa dur demelidir.Federasyonu göreve davet ediyoruz ” dedi.
BAŞKAN VEKİLİ VE BASIN SÖZCÜSÜ VEYSİ AVŞAR”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.