Barikat04 Taraftar Grubu’ndan anlamlı çalışma

Barikat04 Taraftar Grubu’ndan anlamlı çalışma
16.06.2020
A+
A-

Ağrı 1970 Spor’un en etkili taraftar grubu olan Barikat04, Ağrı’da örnek bir davranışa imza attı.

Ağrı 1970 Spor’un en etkili taraftar grubu olan Barikat04, Ağrı’da örnek bir davranışa imza attı. Ülke olarak koronavirüs ile topyekün mücadele ettiğimiz zorlu dönemde,  Ağrı 1970 Spor’un itici gücü olan Barikat04 Taraftar Derneği takımına destek çıkmak için, “Ağrıspor-Esnaf El Ele Süper Lig’e” kampanyası başlattı.

Daha önce yaptığı sosyal sorumluluk projeleriyle yoksul ailelerin sesi kulağı olan ve adından söz ettiren örnek davranışıyla bilinen Ağrı 1970 Spor’un resmi taraftar grubu olan Barikat 04 çalışmalarına devam ediyor.

Barikat 04 Taraftar grubu öncülüğünde başlatılan kampanya hususunda “Ağrıspor-Esnaf El Ele Süper Lig’e” adlı çalışmaları resmi sosyal medya hesabında başlattığını duyurup şu ifadelere yer verildi;

“Taraftar grubumuzun öncülüğünde başlatılan kampanya hususunda Ağrıspor-Esnaf El Ele Süper Lig’e adlı çalışmalarımız an itibariyle başlamış bulunmaktadır. Kampanya gereği günlük 1 TL bedeli karşılığında esnafımıza vereceğimiz sticker(kampanya logosu), iş yerlerinin görünen dış cephelerine yapıştıralarak kulübümüze destek oldukları belirtilmiş olacaktır. Bununla birlikte binlerce Ağrıspor sevdalıları bu iş yerlerinden alışveriş yaparak bizlere destek olduklarını göstereceklerdir. Kampanya hususunda bilgi almak isteyen kıymetli Ağrı esnafımız bizlerle irtibata geçmeleri yeterli olacaktır.

Not: Kampanya dahilinde bulunan bu stickerlar Ağrılı esnafımıza AğrıSpor destekli makbuzla verilecektir.

Saygılarımızla…”

Kaynak: SPOR72

Barikat04 Taraftar Grubu’ndan anlamlı çalışma
Barikat04 Taraftar Grubu’ndan anlamlı çalışma

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.