Diyarbekirspor’dan TFF’nin kararına destek geldi

Diyarbekirspor’dan TFF’nin kararına destek geldi

TFF 3. Lig ekiplerinden Diyarbekirspor kulübü yapmış olduğu açıklama ile TFF’nin liglerin devamı yönünde vermiş olduğu karara destek verdi.

İşte Diyarbekirspor Kulübünün Açıklaması…

Diyarbekirspor Başkan Vekili ve Basın Sözcüsü Veysi Avşar’ın Basın Açıklaması: ” TFF’nin Liglere Devam Kararı Diyarbekirspor’u Memnun Etti
3.Lig 3.Grup’ta yer alan Diyarbekirspor, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) yönetim kurulunun 15 Mart’ta Yeni Tip Koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle ertelenen 2.Lig ve 3.Lig maçlarının 18 Temmuz’dan itibaren kaldığı yerden devam edilmesine ilişkin kararına destek verdi.


Futbol Federasyonu’nun olası haksızlıkları ve şaibeleri ortadan kaldırmak adına doğru bir karar vererek kulüplerin kendi kaderlerini kendilerinin belirlemesine imkan sağladığını belirten Kulüp Başkanvekili ve Basın Sözcüsü Veysi Avşar, takım olarak kentte toplanarak çalışmalara başladıklarını söyledi.


“Bu Karar Haksızlıkların Önünü Kapattı”
Avşar,”Bir puanın hafta bir golün bile çok şeyi değiştirebileceği bir puan cetvelinde federasyonun başka türlü karar alması bir çok kulübü mağdur edecekti. Play-Off potasının sadece 1 puan gerisinde yer alan bir kulüp olarak federasyonun doğru bir karar verdiğini düşünüyoruz. Olası haksızlıkları ve şaibeleri ortadan kaldıran bir karar olmuştur. Hedefi olan takımlar kendi kaderlerini kendileri tayin edecek. Teknik heyet ve futbolcularımız kente geldi. Tesislerimizi dezenfekte ettik. Sağlıkla ilgili olarak da her türlü önlemi alacağız. Lige en iyi şekilde hazırlanıp inşallah önce Play-Off’a kalacağız, ardında da yılların özlemine son vererek 2.Lig’e yükseleceğiz. Kulüp olarak hiçbir sorunumuz yok. Alınan kararın tüm kulüplere ve Türk futboluna hayırlı olmasını diliyoruz.” denildi

Advertisement

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2021-07-11 17:41:57
2021-05-24 21:36:49
2021-05-19 21:40:05
mustafa öztürk: daha yeni keşvetim
2021-05-15 19:47:06
2021-05-15 17:20:53