Gençlikspor üniversite rektörünü ziyaret etti

Gençlikspor üniversite rektörünü ziyaret etti

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile YÖK arasında imzalanan protokol gereği üniversitelerde seçmeli ders olarak ‘Gönüllülük çalışmaları’ dersinin okutulması için Üniversitede fikir alış verişinde bulunuldu.

Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aydın Durmuş’un makamında yapılan ziyarette, Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk, Gençlik Hizmetleri Müdürü İbrahim Rüzgâr ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Engin Tilkat hazır bulundu. Batman’da gönüllülük faaliyetlerinin artması gerektiğini belirten Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk; “Yeni akademik yılda gönüllülük çalışmaları dersinin okutulmasından memnuniyet duyacağız. Müfredata eklenmesiyle; gençlerimizin aktif olarak gönüllülük faaliyetlerine katılım sağlamayı amaçladıklarını belirten Özperk, bu sayede üniversitemizde öğrenim gören gençlerin bu bilinçle hareket edeceklerine inanıyoruz. Üniversitemiz ile birlikte daha başarılı çalışmalara imza atmayı planlıyoruz. Gençlik Ve Spor olarak üzerimize düşeni her zaman yapmaya hazırız.”

Advertisement
dedi. Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aydın Durmuş ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, gereken desteği fazlasıyla vereceklerini söyledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2021-05-19 21:40:05
mustafa öztürk: daha yeni keşvetim
2021-05-15 19:47:06
2021-05-15 17:20:53
2021-04-10 14:03:23