Cizrespor kulübünden stadyum tepkisi

Cizrespor kulübünden stadyum tepkisi

TFF 3.Lig’de mücadele eden Cizrespor’un stadyumundaki görüntüler gelişmiş ve güçlü Türkiye’nin ayıbı olarak nitelendirildi.

Birçok profesyonel kulüplere milyon liralık harcamalarla modern stadyumlar inşa edilirken, Cizrespor’a bırakın stadyum inşa etmeyi stat içindeki koltukların eskimesi ve saha zeminin çürümesi spor severler tarafından tepkiyle karşılandı.

BİRÇOK İLDE AMATÖR KULÜPLER BİLE DAHA MODERN SAHALARDA FUTBOL OYNUYOR

Birçok ilin yerel liglerinde mücadele eden amatör spor kulüplerin futbol oynadığı sentetik sahaların bile Cizrespor Stadyumundan daha modern olmasını akıllarda getirdi.

Ama İlin tek Profesyonel takımı ve 3.Lig’de mücadele eden Cizrespor’un koltuklarının eskimesi ve saha zeminin futbola elverişsiz olması Cizrespor yöneticileri ve taraftarlarını üzdü.

SAHİPSİZ CİZRE!

Kulüp resmî sosyal medya hesabında “Sahipsiz Cizre” başlığıyla tepkisini şu ifadelerle paylaştı, “Bu Fotoğraflar Bugün Çekildi. Zemin, Yedek Kulübesi Ve Koltukların Son Halini Görüyorsunuz. Sevgili Arkadaşlar Bu Taş Olmuş Zeminde Değil Futbol Müsabakası Oynamak, Bu Zeminde Normal Günlük Yürüyüş Bile Yapamazsınız. Ve İnanki Cizrespor Yönetimi Yeni Sezon Transferlerini Full Süper Lig, PTT 1.Lig’den Yapsa Bile Bu Zeminde Ligde Kalmaya Oynarız. Sn Valimizin Daha Önce Bize Vermiş Olduğu Zemin Değiştirme Sözünü Hatırlatmak İsteriz.”

CİZRESPOR VALİSİ BİR MAÇTA ŞU İFADELERE DEĞİNMİŞTİ

“Bu Zeminde Ve Bu Sıcakta Bu Futbolculara Ve Taraftara Yazık Olmuyor mu? Sağlık Açısından Son Derecede Çok Riskli Bir Zemin Ve Hava Şartları Gerçekten İnanılmaz Derecede Sıcak, Sn Valimiz Maçı Protokolde İzlerken Maçın Son Yarım Saatini Hava Sıcaklığı Yüzünden Maçı Seyretmeyip Protokolün VIP Odasına Geçerek Serinlemeye Çalışmıştı. Yeni Sezonda Zemin Değişimi Ve Maçların Akşam Saatinde Oynanması İçin Ne Gerekli İse Hiçbir Fedakarlıktan Kaçınmayıp Cizrespor Kulübüne Yeni Sezonda Yeni Zemin Ve Işıklandırma Sözünü Veriyoruz”

Advertisement

Spor servisi

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2021-05-24 21:36:49
2021-05-19 21:40:05
mustafa öztürk: daha yeni keşvetim
2021-05-15 19:47:06
2021-05-15 17:20:53
2021-04-10 14:03:23