Batman Belediyesinden Köylere Spor Projesi startı verildi

Batman Belediyesinden Köylere Spor Projesi startı verildi

Batman Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü işbirliğiyle yürütülen “Köyleri Geziyoruz Sporu Sevdiriyoruz Projesi” başlatıldı.

Proje kapsamında Beşiri ilçesine bağlı Danalı köyünde çocuklarla bir araya gelen eğitmenler çocuklarla oyun oynadı, onların keyifli vakit geçirmesini sağladı.

Etkinliklerde çocuklara çeşitli hediyeler de verildi.

Farklı branşlarda görev alan eğitmenlerin gösterdikleri hareketleri uygulayan çocukların mutlulukları görülmeye değerdi. Köy sakinleri bu tür etkinliklerin devam etmesi dileğinde bulunarak emeği geçen başta Vali Hulusi Şahin olmak üzere tüm belediye personeline teşekkür etti.

Batman Belediyesi Spor İşleri Müdürü Burak Eren de, şehir merkezine gelemeyen ve köyde yaşayan çocuklarla bir araya geldiklerini söyledi.

Sportif etkinliklerin belirli aralıklarla Beşiri, Kozluk, Hasankeyf, Gercüş ve Sason ilçelerine bağlı köylerde devam edeceğini aktaran Eren, “Bugün Beşiri ilçemize bağlı Danalı köyünde ilk etkinliğimizi yaptık. Çocuklarımızla bir araya geldik. Yarışma ve ödüllerimizle çocuklarımızla mutlu ve güzel bir gün geçirdik.” dedi.

Advertisement

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2021-05-19 21:40:05
mustafa öztürk: daha yeni keşvetim
2021-05-15 19:47:06
2021-05-15 17:20:53
2021-04-10 14:03:23