• DOLAR
  $2.205,0700
 • EURO
  $1,3658
 • ALTIN
  $56.263,0100
 • BIST
  $263,8400
BAFFAD’tan Spor Şube Müdürü Eren’e ziyaret

BAFFAD’tan Spor Şube Müdürü Eren’e ziyaret

Batman Faal Futbol Antrenörleri Derneği, Gençlik ve Spor Şube Müdürü aynı zamanda Batman Belediyesi Spor İşleri Müdürü Burak Eren’i ziyaret etti.

Batman Faal Futbol Antrenörleri Derneği Başkanı Hacı Güldalı ve yönetim kurulu, Batman Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü görevine atanan Burak Eren’i ziyaret etti.

Batman Faal Futbol Antrenörleri Derneği (BAFFAD) Başkanı Hacı Güldalı, Başkan Yardımcısı Metin Şimşek, Genel Sekreter Faysal Aydın ve Yönetim Kurulu üyeleri Cüneyt Dabakoğlu, Hakim Baktaş ile birlikte Gençlik ve Spor Şube Müdürü aynı zamanda Batman Belediyesi Spor İşleri Müdürü Burak Eren’i makamında ziyaret etti.

BAFFAD Başkanı Hacı Güldalı Batman Belediyesi Spor İşler Müdürlüğüne atanan Burak Eren’e hayırlı olsun diyerek, “GSM ile Batmanlı antrenörler ortak projeler geliştirip futbolda alt yapı hamlesini başlatacagız. Kurslarımızdaki verimliliği artırıp öğrencilerimizin çalışma şartlarını iyileştirecegiz. Amacımız Batman gençliğine hizmet etmektir. Dernek olarak hep örnek projelerde ses getirmek ve antrenörlerimizin çalışma şartlarını geliştirmek olacaktır.“ ifadelerini kullandı.

Burak Eren’den teşekkür

Gençlik ve Spor Şube Müdürü aynı zamanda Batman Belediyesi Spor İşleri Müdürü Burak Eren ise ziyaretlerinden dolayı Batman Faal Futbol Antrenörleri Derneği (BAFFAD) başkanı Hacı Güldalı ve yönetim kuruluna teşekkür ederek şunları konuştu: “Kısa zamanda kurulan Batman Faal Futbol Antrenörleri Derneği hayırlı olsun. İlerleyen zamanlarda diyalog halinde olup BAFFAD’ın projelerine her konuda destekte bulunacağım. Batman sporunun kalkınması için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Batman Faal Futbol Antrenörleri Derneği yöneticilerine teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.”

Advertisement

Kaynak: SPOR72

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM