Aydın Gülmez’den zehir zemberek sözler

Aydın Gülmez’den zehir zemberek sözler

Batman Petrolspor eski başkanı Aydın Gülmez’den zehir zemberek sözler. İş İnsanı Gülmez, “Her defasında Batman Petrolspor sayesinde bu seviyeye geldiğini ve annesine Batman Petrolspor sayesinde ev aldığını belirten Yurttaş Kardeşler maalesef Batman Petrolspor’a hainlik etmiştir” dedi.

Batman Sonsöz Gazetesi’nde yer alan haberde, Batman Petrolspor’un onursal Başkanı Aydın Gülmez, Petrolspor Yönetiminin sezon öncesi yaptığı toplantıda isminin geçmesinden ötürü açıklamalarda bulundu. İş insanı Gülmez, “Kulüp kapanma noktasında iken büyük bir riske girerek kulübü devir aldım. İlk sezon büyük çabalar harcayarak Play-Of finali oynattık. Kulübü imkânlar ölçüsünde ayakta tutmaya çalıştık. İş yoğunluğum ve imkânlarımdan dolayı, yüklü bir alacağım olmasına rağmen kulübü yönetimimizde olan ve güven duyduğum İş İnsanı arkadaşımız Ekrem Konaç’a devrettim. Devir işlemleri sırasında hisse ortağı olan İrfan Yurttaş ve Ekrem Konaç ile protokol imzaladık. O sözleşmede Teknik Direktör Tarık Yurttaş’ın 30 bin lira alacağı da yer alıyordu. Yurttaş Kardeşler artık kulübün hissedarı olduklarını ve alacaklarından vazgeçtiklerini söylediler. Sözlerine güvenip senetleri istemedik. Ama şimdiki Kulüp Başkanımız Vahap Akbaş’ın açıklaması ile gerçekler ortaya çıktı. Yurttaş Kardeşler benim dönemimde sildikleri ve hiç hak etmedikleri parayı temlik yolu ile tahsis ettiler” dedi.

BATMAN PETROLSPOR SAYESİNDE ANNELERİNE EV ALDILAR
“Her defasında Petrolspor sayesinde bu seviyeye geldiğini ve annesine Batman Petrolspor sayesinde ev aldığını belirten Yurttaş Kardeşler maalesef Batman Petrolspor’a hainlik etmiştir. Her defasında hisselerimiz bizim namusumuzdur diyen kişilerden ancak bu beklenir. Yaptıkları ayıptır, günahtır ve nankörlüktür. Batman Petrolspor’un tek kuruş parasını yiyen muvaffak olmaz. Petrolspor ve TPAO bir ticarettir. Ben Yurttaş Kardeşleri önce Allah’a sonra kamuoyunun vicdanına bırakıyorum. Kamuoyunu bilgilendirmek için bu açıklamayı yapma gereğini duydum”

Advertisement
ifadelerine değindi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2021-05-19 21:40:05
mustafa öztürk: daha yeni keşvetim
2021-05-15 19:47:06
2021-05-15 17:20:53
2021-04-10 14:03:23