• DOLAR
  $2.420,5200
 • EURO
  $1,3170
 • ALTIN
  $54.211,1300
 • BIST
  $257,5600
Batman Petrolspor’un yeni sezon formaları tanıtıldı

Batman Petrolspor’un yeni sezon formaları tanıtıldı

Batman Petrolspor Futbol Takımı’nın yeni sezonda giyeceği formalar tanıtıldı. Batman TPAO Tesisleri’nde gerçekleştirilen forma tanıtımına, kırmızı-beyazlı ekibin oyuncuları katıldı.

Futbolcular, tek tek forma tanıtımının yapıldığı sahaya gelip Spor72’ye poz verdi ve kısa bir gösteri yaptı.

Tanıtımdan sonra açıklamalarda bulunan Kulübün Basın Sözcüsü Av.Orhan Güzel, “Tesislerimize gelip kulübümüzün 2020 – 2021 sezonu formalarını tüm Batman halkına ve cefakâr taraftarlarımıza tanıttığınız için buradan öncelikle Spor72 kanalına ve değerli personellerine şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

Gördüğünüz üzere yeni nesil formalarımız çubuklu, klasik kırmızı ve at baş heykeli Batman’ı temsil eden atbaş heykelli olmak üzere 3 çeşit tasarlandığının altını çizen Av. Orhan Güzel şöyle devam etti: “Bu formalar umarım Batmanımıza ve değerli taraftarlarımıza aynı zamanda kulübümüze yeni sezonda hayır getirmesini dileyip bu forma altında nice başarılara imza atarız.” dedi.

SMS KAMPANYASI YAKIN ZAMANDA TAMAMEN AKTİF OLACAKTIR

“SMS kampanyası ile alakalı da sayın valimiz Hulusi Şahin’den izin aldık. Gerekli yerlere başvurumuzu yaptık. GSM operatörleri olan, Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone ile ilgili protokoller tamamlandı. Söz konusu protokoller Vodafone ve Türk Telekom tarafından kabul edildi. Bunlar şuanda aktif haldedir. Diğer GSM operatörü de aynı şekilde oluru verildikten sonra da sistemimiz tamamen aktif hale gelecektir. Biz bunu bir lansman gecesiyle ya da pandeminin durumuna göre veya reklam şeklinde (Bilboardlar, internet ortamı) kamuoyuna duyurmaya çalışacağız. Çok kısa zamanda tamamen aktif hale gelecektir SMS kampanyamız.”

YENİ SEZONDA BAŞARI HEDEFLİYORUZ

Yeni sezon için, kulübün her zaman hedefleri olduğunun altını çizen Basın sözcüsü Av.Orhan Güzel, “Biz, bu hedefler doğrultusunda çalışmalarımızı her zaman ki gibi Allah’ın izniyle yürüttük. Yeni sezonda da biz başarı hedefliyoruz. Oyuncularımızın dileklerini ve arzularını dinlediniz. Onların da heyecanını gördünüz. Çalışmalarımızı tamamladık, kampımız da çok güzel bir şekilde tamamlandı. Hafta sonu Erbaa maçına ciddi bir şekilde hazırlandık. Dolayısıyla biz Erbaa’dan puan ve puanlarla dönüp Batman halkını ve taraftarlarımızı mutlu etmek istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

TARAFTARLARIMIZ SABIRLI OLSUN

Taraftarlardan sabırlı olmalarını söyleyen Av.Orhan Güzel, “Onlar her zaman başımızın tacıdır. Onları her zaman başımızın üzerinde tuttuk. Onların görüşleri her zaman bizler için önemlidir. Biz onların görüşlerini dikkate aldık. Dolayısıyla sabırlı olup, kulübe her zaman iyi ve kötü günde destek olmaya devam etsinler. Taraftarlarımızdan beklentimiz budur.”

Advertisement
şeklinde konuştu.

SPOR 72’YE ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM

Av. Güzel son olarak Spor72’ye teşekkür edip şunları konuştu:
“Tesislerimize geldiniz. Formalarımızı tüm Batman halkına ve cefakâr taraftarlarımıza tanıttığınız için Spor72 medyanızın değerli personellerine kulübüm ve yönetimim adına şükranlarımı sunuyorum. Bu formalar altında nice güzel başarılara imza atarız ve hayırlı sakatlıksız bir sezon geçiririz.”

Kaynak: SPOR72

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM