Petrolspor’u zayıf düşürme çığırtkanlığı vardır

Petrolspor’u zayıf düşürme çığırtkanlığı vardır

“Petrolspor başarısızdır çığırtkanlığı var” kisvesi altında son 2 yıldır kulübü zayıf düşürme çığırtkanlığı vardır.

Petrolspor’un başarısız olması için tetikte bekleyenler var. Bu kişilerin hedefi belli. Petrolspor başarısı için mücadele edenleri karalamak, itibarsızlaştırmak.

Buradan açıkça uyarıyorum: Petrolspor’a yaptığımız hizmetleri ve çabalarımızı başka yerlere lanse etmek aklı sıra etkilemeye yönelik, manipülatif hamlelerden ibaretten başka birşey değildir.

Beni konuşturmayın. Altından kalkamazsınız. Bizlerin bölgede özellikle bölge takımlarına katkılarımızı ve destekçi olduğumuzu her kesim tarafından bilinmektedir. Kulüplerin sesini duyurumaları için menfaatsiz ve çıkarsız kilometrelerce yol alıp medya kanalımız aracılığıyla onların sesi ve kulağı olduk, olmayada devam edeceğiz.

Biz bunu yaparken bizden ilham alanlarda olmuştur. Bizler her zaman, ilkleri ilke edinmeyi misyon haline getirmişiz. Amacımız, kulüplerimizin yanında yer alıp destekçisi olup özellikle Batman sporuna ve futboluna katkıda bulunmaktır.

Ben taraflıyım, ben Petrolsporluyum ama gördüğümü de söylerim.

Bu konudaki görüşümü açıkça belirtiyorum. Böyle bir şeyi benim kabul etmem mümkün değildir.

Sizler, hiçbir sponsor ve destek almaksızın Petrolspor’u ayakta tutmaya çalışan eski Petrolspor Başkanı Ekrem Konaç’ı istifaya davet edip gitmesini isteyenlerden değil miydiniz? Şimdi ne oldu da onu savunmaya çalışıyorsunuz. Bir çizginiz ve duruşunuz olsun.

Bakın her zaman söylüyorum eleştirebilirsiniz. Ama Petrolspor’a emek veren, kulübü ayakta tutmaya çalışan ve çabalayanları görmezden gelip karalama kampanyası başlatmanız etik değildir.

Advertisement

Söz konusu şahıslar, Petrolspora gönül vermiş ve gerçek arma sevdalılarına umutsuzluk pompalayarak, algı oluşturmaya çalışanlardır.

Petrolspor kutsal bir kulüptür. Bu kulübün iradesine herkes saygı duymalı, kendince basit, akıl ve mantıktan yoksun yönlendirmeler yapmamalıdır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2021-07-11 17:41:57
2021-05-24 21:36:49
2021-05-19 21:40:05
mustafa öztürk: daha yeni keşvetim
2021-05-15 19:47:06
2021-05-15 17:20:53