Gazeteci Avşar: “Başkan Abdulvahap Akbaş yalnız değildir”

Gazeteci Avşar: “Başkan Abdulvahap Akbaş yalnız değildir”

Spor72 Genel Yayın Yönetmeni Abdurrahman Avşar, Batman Petrolspor Başkanı Abdulvahap Akbaş hakkında çıkan kasıtlı haberlerin kendisi ve bulunduğu makamı karalama kampanyasının bir sonucu olduğunu söyledi.

Medya Spor72 Genel Yayın Yönetmeni ve Yazı İşleri Müdürü Abdurrahman Avşar, Batman Petrolspor Başkanı Abdulvahap Akbaş hakkında çıkan kasıtlı haberlerin kendisini ve makamını karalama kampanyasının bir sonucu olduğunu söyledi.

Abdurrahman Avşar, 15 Ocak Cuma günü katıldığı bir sosyal medyanın canlı yayın programında kullandığı kelimelerin kasıtlı olarak ya da yanlış anlaşılarak çok farklı yerlere çekildiğini ve resmen bir linç kampanyasına dönüştürüldüğünü ileri sürülerek bazı sosyal medya mecralarında hedef alınan Petrolspor Başkanı A.Vahap Akbaş hakkında kasıtlı olarak karalama kampanyası başlatıldığını vurguladı.

Abdurrahman Avşar, “Dürüst, muhafazakar, ömrünü devlete adayan ve milli iradeye sahip çıkan Petrolspor Başkanına saldırı dilini kullanarak karalama kampanyasına girişmişlerdir. Özellikle sosyal medya mecralarında hakkında karalamaya yönelik etiketler açılan Abdulvahap Akbaş sahipsiz değildir, yalnız değildir” dedi.

Avşar, “Petrolspor Kulüp Başkan’ı A.Vahap Akbaş’ın yerel basının sosyal medya üzerinde konuk olarak katıldığı bir program esnasında sarf etmiş olduğu, “Şehit-meyit” ifadesinin dil sürçmesinden kaynaklı olarak aslında hiç de isteyerek söylemeyeceği bir sözü, gerçek manada ve isteyerek söylemiş gibi manipüle edilerek algı operasyonu yapmaya kalkışmışlardır.” dedi.

Avşar, “Batman’a, devlete ve ümmet coğrafyasına hizmet eden, Şehid ve Gazi yakınlarının yanında yer alan, hakikat ölçülerini her alanda ve herkese hatırlatmaya çalışan.

Petrolspor Başkanı sayın Abdulvahap Akbaş’a karşı saldırı dilini kullananları, iyi niyetten yoksun, ön yargılı insanlar olarak niteliyoruz.

Advertisement

Başkanı itibarsızlaştırmayı bir yöntem olarak kullanmak hiçbir akıl ve vicdan tarafından kabul edilemez.

Petrolspor başkanına çamur at izi kalsın, diyenlerin çoğaldığı, şer için konuşanların günden güne arttığı bu günlerde, bilgi sahibi olmadan, fikir üretenlere inat, Türkiye’nin en ücra yerlerine dürüstlük nişanesini taşıyan Batman Petrolspor Başkanı Abdulvahap Akbaş’a sonuna kadar sahip çıkacağız” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2021-05-19 21:40:05
mustafa öztürk: daha yeni keşvetim
2021-05-15 19:47:06
2021-05-15 17:20:53
2021-04-10 14:03:23