Diyarbekirspor’dan Bucaspor’a zehir zemberek sözler

Diyarbekirspor’dan Bucaspor’a zehir zemberek sözler

Bucaspor 1928 başkanının hezeyanlarını okuyunca doğrusu kendilerini bir başka ülkede ve ligde zannettiğini dile getiren Diyarbekirspor yönetimi, “Adalet ve temiz ligi hepimizi istiyoruz ve sezon başından beri bunun için haykırıyoruz ama bunu isteyecek son ismin sizler olduğunu düşünüyoruz” denildi.

“Diyarbakır’ı ve Diyarbekirspor’u ağzınıza alırken haddinizi bileceksiniz ve Hadsizlik yapmayacaksınız”

İŞTE O AÇIKLAMA;


“Bucaspor 1928 başkanının hezeyanlarını okuyunca doğrusu kendimizi bir başka ülkede ve ligde zannettik.
Adalet ve temiz ligi hepimizi istiyoruz ve sezon başından beri bunun için haykırıyoruz ama bunu isteyecek son ismin sizler olduğunu düşünüyoruz.
Yayıncı kuruluş iki takımın sezon başından bu yana oynadığı maçlarda yaşanan hakem hatalarını yayınlasın hodri meydan.
Ev sahibini bastırmaya çalışan Yavuz hırsız gibisiniz.
Sezon başından beri en çok kırmızı kart gören,en çok mağdur edilen ve penaltıları verilmeyen takım Diyarbekirspor olmasına rağmen bu açıklamaları yapmanız kurnazca bir algı operasyonundan ziyade size yakışan bir pişkinlik olmuştur.
Elimizdeki bazı belge ve ses kayıtlarını açıklamak zorunda bırakmazsanız sizin için iyi olur.O zaman adalet ve temiz lig isteyen son kişinin sizler olduğunu herkes anlayacaktır.
Her ne kadar buna layık bir duruş sergilemeseniz de kimliğinizde Diyarbakır yazdığını biliyoruz.O halde şunu bilmeniz lazım ki Diyarbakırlı ayak oyunlarını bilmez ve buna tenezzül etmez. O işler size uygun organize işler.
Diyarbakır’ı ve Diyarbekirspor’u ağzınıza alırken haddinizi bileceksiniz ve Hadsizlik yapmayacaksınız .
Biliyoruz ki korku sizi sarmış sezon başından beri sergilemiş olduğunuz hile ve masa başı oyunlarına rağmen şampiyonluk yarışından koparamadığınızı kulübümüze karşı yeni bir provokasyon peşindesiniz.
Bizden korkmaya devam edin Cihan Aktaş ve yönetiminizde bulunan sözde Diyarbakırlı diğer yöneticilerin Diyarbekirsporu durdurmak ve saf dışı bırakmak için çevirdiği entrikaları yeri ve zamanı geldiğinde bir bir deşifre edeceğiz.Nefesimiz sizin ensenizde bunu bilin ve buna uygun davranın.

Advertisement

Defalarca yaptığımız gibi bir kez daha tekrarlıyoruz.TFF ve MHK sezon sonuna kadar hem bizim hem Bucaspor 1928’in maçlarını adil bir şekilde mercek altına alsın.
Bugüne kadar defalarca mağdur edilmiş bir kulüp olarak şampiyonluğumuzun masa başıyla gasp edilmesini istemiyoruz.
Oyun ve hilelerinizi teknik heyet ve oyuncularımızın helal ve temiz mücadelesiyle bertaraf ederek şampiyon olacağız.”

DİYARBEKİRSPOR YÖNETİM KURULU

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2021-05-19 21:40:05
mustafa öztürk: daha yeni keşvetim
2021-05-15 19:47:06
2021-05-15 17:20:53
2021-04-10 14:03:23