Batman Petrolspor’un transfer komitesi açıklandı

Batman Petrolspor’un transfer komitesi açıklandı

3. Lig temsilcisi Batman Petrolspor’da hareketli günler başladı. Batman Valisi Hulusi Şahin öncülüğünde gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısında transfer komitesinde kimlerin olacağı belirlendi. Yeni sezon için Petrolspor’un Şampiyonluğa oynayacak bir kadronun oluşturulacağı söylendi.

PETROLSPOR’UN TRANSFER KOMİTESİNDE AÇIKLANDI

Batman Petrolspor Kulübü yeni sezon planlaması kapsamında Vali Hulusi Şahin öncülüğünde yönetim kurulu toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıya BATSO Başkanı Abdulkadir Demir, TPAO Batman Bölge Müdürü Mustafa Demir, Kulüp Başkanı Abdulvahap Akbaş, 2. Başkan Yalçın Güneştekin, Asbaşkan Bayram Demirhan, Basın Sözcüsü Orhan Güzel ve yönetim kurulu üyesi Burhan Dinç katıldı.

Batman Petrolspor Kulübü tarafından yapılan açıklamada şunlara değinildi: “Sayın Valimizin 2. lig hedefi parolası ile teknik heyetin ve alınacak futbolcuların belirlenmesi noktasında istişare yapılmıştır. Bu istişare neticesinde transfer komitesi belirlenmiştir. Transfer komitesine Abdulvahap Akbaş başkanlığında, TPAO Batman Bölge Müdürü Mustafa Demir, 2. Başkan Yalçın Güneştekin, asbaşkan Bayram Demirhan, basın Sözcüsü Orhan Güzel ve yönetim kurulu üyesi Burhan Dinç seçilmiştir.

Transferde ince elenip sık dokunulacak, bu doğrultuda Batmanımızın hasretle beklediği ve sayın Valimizin de arzuladığı ve destek vereceği 2. lig için kollar çabucak sıvanacak. Şehrimizin en önemli markası konumundaki Petrolspor’un şehir ile kenetlenerek cefakar taraftarı ile beraber 2. lig hasretini giderme adına ne gerekiyorsa sayın Valimizin öncülüğünde ve destekleri ile yapılacaktır.

Bu anlamda şu ana dek yapılan çalışmalar neticesinde borçlarını eriten aynı zamanda aleyhine herhangi bir icra takibi olmayan, hacizleri de hukuken yapılan itiraz ve aynı zamanda ödemeler neticesinde kalmamış adeta tertemiz bir kulüp söz konusudur. Öte yandan sayın Valimizin 2. lig hedefi doğrultusunda elini taşın altına koyup kulübe katkı sunmak isteyen istekli ve arzulu her bir Batmanlı bireyi de yönetime destek ve girme konusunda çağrıda bulunulmuştur. Bu hususlarla beraber son derece olumlu geçen toplantı neticesinde 1 haftalık bir süre zarfında teknik heyet belirlenip akabinde teknik heyet raporu doğrultusunda takımda kalacaklar ve gidecekler noktasında rapor hazırlanıp transfer çalışmalarına başlanacaktır.”

Advertisement

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2021-05-24 21:36:49
2021-05-19 21:40:05
mustafa öztürk: daha yeni keşvetim
2021-05-15 19:47:06
2021-05-15 17:20:53
2021-04-10 14:03:23