BAL çeyrek final, yarı final ve final müsabakalarının programı açıklandı

BAL çeyrek final, yarı final ve final müsabakalarının programı açıklandı

BAL çeyrek final, yarı final ve final müsabakalarının programı açıklandı.

2020 – 2021 sezonu Bölgesel Amatör Lig müsabakaları 56 ilden 108 takımın katılımıyla 4 Bölgede 32 grupta oynandı. Müsabakalar sonunda 30 grup birincisi belirlenirken, puan ve kendi aralarında oynadıkları müsabakalarda eşitlik olan 2 grupta birinciler kura ile belirlendi.
8’er takımlı 4 bölgenin çeyrek final, yarı final ve final müsabakaları aşağıdaki program doğrultusunda oynanacak.

Bölge Çeyrek Final Müsabakaları
1.Müsabaka
2.Müsabaka
3.Müsabaka
4.Müsabaka
2.Bölge Çeyrek Final Müsabakaları
BAĞCILARSPOR (İSTANBUL) – DUDULLU (İSTANBUL)
TARİH : 03.07.2021 SAAT 17.30 STAT: MALTEPE HASAN POLAT (İSTANBUL)
BULVARSPOR (İSTANBUL) – HENDEKSPOR (SAKARYA)
TARİH : 03.07.2021 SAAT 17.30 STAT: YALOVA ATATÜRK
KULLAR 1975 SPOR (KOCAELİ) – ÇİLİMLİ BELEDİYE SPOR (DÜZCE) TARİH : 03.07.2021 SAAT 17.30 STAT: BOZÜYÜK İLÇE (BİLECİK)
GÖRÜKLE İPEK SPOR (BURSA) – BİGASPOR (ÇANAKKALE)
TARİH : 03.07.2021 SAAT 17.30 STAT: EDREMİT ŞEHİT HAMDİBEY (BALIKESİR)
BUCA ZAFER SPOR (İZMİR) – ALİAĞA FUTBOL A.Ş (İZMİR)
TARİH : 03.07.2021 SAAT 17.30 STAT: MENEMEN İLÇE (İZMİR)
BİEKSPER HACIRAHMANLI SPOR (MANİSA) – AYVALIKGÜCÜ BLD. SPOR (BALIKESİR) TARİH : 03.07.2021 SAAT 17.30 STAT: 18 MART ŞEHİR (ÇANAKKALE)
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) – ISPARTA 32 EMRE SPOR
TARİH : 03.07.2021 SAAT 17.30 STAT: ŞUHUT BELEDİYE STADI (AFYON)
YEŞİLOVA BELEDİYESPOR (BURDUR) – KUŞADASISPOR (AYDIN)
TARİH : 03.07.2021 SAAT 17.30 STAT: ATATÜRK STADI (MUĞLA)
1.Müsabaka
2.Müsabaka
3.Müsabaka
4.Müsabaka
3.Bölge Çeyrek Final Müsabakaları
1.Müsabaka 2.Müsabaka 3.Müsabaka 4.Müsabaka
RİZE ÖZEL İDARE SPOR – ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ TARİH : 03.07.2021 SAAT 17.00 STAT: BULANCAK İLÇE (GİRESUN)
KASTAMONU ÖZEL İDARE KÖY HİZ. SPOR – AMASYASPOR 1968 FUTBOL KULÜBÜ TARİH : 03.07.2021 SAAT 17.00 STAT: ÇANKIRI ATATÜRK
KAYSERİ EMAR GRUP FUTBOL KULÜBÜ – İDMANYURDU 1925 SPOR (MERSİN) TARİH : 03.07.2021 SAAT 17.00 STAT: 12 ŞUBAT ŞEHİR (K.MARAŞ)
SİNCAN BELEDİYESPOR (ANKARA) – BOLU ABANT FUTBOL KULÜBÜ TARİH : 03.07.2021 SAAT 17.00 STAT: KASTAMONU GAZİ ŞEHİR

4.Bölge Çeyrek Final Müsabakaları
1.Müsabaka 2.Müsabaka 3.Müsabaka 4.Müsabaka
GAZİANTEP ANKAS SPOR – Ş.URFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
TARİH : 03.07.2021 SAAT 17.00 STAT: DOĞU KENT ÇİM (ELAZIĞ)
DİYARBAKIRSPOR – BAĞLAR BELEDİYESPOR (DİYARBAKIR) TARİH : 03.07.2021 SAAT 17.00 STAT: DİYARBAKIR STADI
MUŞ BELEDİYE SPOR – MEDİLİNE HOSPİTAL FIRAT ÜNİVERSİTESİ GSK (ELAZIĞ)
TARİH : 03.07.2021 SAAT 17.00 STAT: MÜS. ATLETİZM PİSTİ FUT. SAH. (ERZİNCAN)
KURTALAN SPOR (SİİRT) – 76 IĞDIR BELEDİYESPOR
TARİH : 03.07.2021 SAAT 17.00 STAT: BİNGÖL ŞEHİR
Her bölgenin 1. ve 2. Müsabakalarının galipleri ile 3. ve 4. Müsabakalarının galipleri yarı final müsabakalarını 07 Temmuz 2021 Çarşamba günü, Final müsabakaları ise her bölgenin yarı final müsabakalarının galipleri arasında 11 Temmuz 2021 Pazar günü oynayacak.
Çeyrek final, yarı final ve final müsabakalarının normal süresinin beraberlikle sonuçlanması halinde 2 x 15 dakika uzatma devreleri oynanacak. Uzatma devrelerinde sonuç bozulmazsa seri penaltı atışları sonucu kazanan takım belirlenecektir.
4 Bölgede oynanacak olan Final müsabakalarının galipleri olan 4 takım TFF 3.Ligine çıkma hakkı kazanacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2021-07-11 17:41:57
2021-05-24 21:36:49
2021-05-19 21:40:05
mustafa öztürk: daha yeni keşvetim
2021-05-15 19:47:06
2021-05-15 17:20:53