Fenerbahçe, dünyaca ünlü teknik direktör José Mourinho ile resmi olarak sözleşme imzaladı. Mourinho'nun Fenerbahçe'den alacağı ücret belli oldu. Portekizli teknik adam, 2 yıllık sözleşme kapsamında yıllık 10 milyon Euro kazanacak. Yardımcılarına ise toplamda 2 milyon Euro ödeme yapılacak.

Jose Mourinho Fenerbahçe'de: Resmi İmza Töreni

İmza töreni, Ülker Stadyumu'nda basına ve taraftara açık olarak gerçekleştirilecek. Tören, dünyanın birçok yerinde canlı yayınlanacak ve büyük bir ilgi görecek. Mourinho, Fenerbahçe ile Avrupa'da büyük başarılara imza atmayı hedeflediğini belirtti.

Tarihi Anlaşma

Fenerbahçe, dünyaca ünlü Portekizli teknik direktör José Mourinho ile resmi olarak sözleşme imzaladı. Mourinho, Ülker Stadyumu'nda düzenlenen törenle kulübe katıldı. Törende Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve Sportif Direktör Mario Branco da hazır bulundu. Mourinho, Fenerbahçe ile Avrupa'da büyük başarılar elde etmeyi hedeflediğini belirtti.

Emeklilikte ikinci EYT dalgası giderek büyüyor Emeklilikte ikinci EYT dalgası giderek büyüyor

Aziz Yıldırım'ın Sürpriz Katılımı

Tören sırasında Aziz Yıldırım'ın arka sıralarda telefonuyla ilgilenirken görüntülenmesi sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Yıldırım'ın bu görüntüsü, Fenerbahçe taraftarları arasında çeşitli yorumlara neden oldu.

Fenerbahce Mourinho

Taraftarların Coşkusu

Sabiha Gökçen Havalimanı'nda Mourinho'yu karşılayan Fenerbahçe taraftarları, stadyumdaki imza töreninde de büyük coşku yaşadı. Mourinho, taraftarları selamlayarak Fenerbahçe'nin 10 yıllık şampiyonluk hasretini sona erdirmek için geldiğini vurguladı.

Mourinho'nun Hedefleri

Mourinho, Fenerbahçe ile sadece Türkiye'de değil, Avrupa'da da büyük başarılar hedeflediğini söyledi. Başkan Ali Koç ile yaptığı görüşmelerde bu hedefleri dile getiren Mourinho, Fenerbahçe'nin Avrupa'da adını duyuracak projelere imza atacağını belirtti.