TAEKWONDO’DA TÜRKİYE DERECELERİ GELDİ TAEKWONDO’DA TÜRKİYE DERECELERİ GELDİ

Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonu Batman İl Temsilciliği ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü iş birliğinde düzenlenen “10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü Dart Turnuvası” müsabakası sona erdi.

12 Kasım tarihinde; 19 Mayıs Kapalı Spor Salonu’nda yapılan “10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü Dart Turnuvası” müsabakası, Minik Kız-Erkek ve Yıldız Kız-Erkek olmak üzere toplamda 4 kategoride yapıldı.

TBBDF Batman İl Temsilciliği ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü iş birliğinde gerçekleştirilen “10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü Dart Turnuvası” müsabakası sonucunda Minik Kızlar kategorisinde; Nurcan CUCİ birinci, Elanur BOZKURT ikinci, Ecrin VAROL üçüncü. Minik Erkekler kategorisinde; Sipan AYDIN birinci, Veysel GÖK ikinci, Yahya UYĞUR üçüncü. Yıldız Kızlar kategorisinde; Nubihar AKINCI birinci, Hanım CÜCİ ikinci, Ceylin İLHANLI üçüncü. Yıldız Erkekler kategorisinde; Bilal YAĞMAHAN birinci, Yunus Emre DURAN ikinci, Seyyid Ali TEKİN üçüncü olup madalya almaya hak kazandılar.

Yapılan “10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü Dart Turnuvası” müsabakasında dereceye giren sporcuları tebrik eden TBBDF Batman İl Temsilcisi Ömer Durmaz; her daim destekçileri olan Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk’e, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü çalışanlarına ve turnuvanın gerçekleşmesinde katkıda bulunan herkese teşekkür ettiklerini söyledi. (Spor servisi)