Abdulvahap Akbaş: Tedbirliyiz, TFF’nin kararını bekliyoruz

Abdulvahap Akbaş: Tedbirliyiz, TFF’nin kararını bekliyoruz
11.06.2020
A+
A-

Batman Petrolspor A.Ş Kulüp Başkanı Abdulvahap Akbaş sosyal medya üzerinde açıklama yaparak, Türkiye Futbol Federasyonunun vereceği kararı beklediğini söyledi.

Türkiye Futbol Federasyonunun vereceği kararı beklediğini belirten Batman Petrolspor Başkanı Abdulvahap Akbaş, tedbirli olduğunu dile getirdi.

Akbaş, Kulüpler birliği yönetiminin futbol federasyonu ile yaptığı görüşmelerin sonuçlanmasını beklediğini söyleyerek şunları konuştu:

Türkiye Futbol Federasyonunun vereceği kararı beklediklerini ama tedbirli olduklarını söyledi. Akbaş “Kulüpler birliği yönetiminin futbol federasyonu ile yaptığı görüşmelerin sonuçlanmasını bekliyoruz. Alt liglerde kalan maçların oynanması ve oynamaması ile ilgili karar 25 Haziran’da verilecek. Biz kulüp olarak kalan maçlarımıza hazır olmak için Cumartesi Günü futbolcularımızı Batman’a çağırdık ve kararın açıklanmasına kadar sıkı bir şekilde çalışacağız” dedi.

TEDBİRLİ OLMAK ZORUNDAYIZ

Futbol Federasyonunun kalan maçların oynanması için kulüplerden görüş istediklerini belirten Akbaş “Petrolspor olarak görüşlerimizi bildirdik. Her türlü karara karşı tedbirli olmak zorundayız. Cumartesi Günü Batman’da toplanıp, öncelikle futbolcuları testten geçireceğiz. Korona virüse karşı tüm önlemlerinizi aldık. Kulüp binasını elden geçirip, Dezenfekte ettik. Teknik direktörümüz Ahmet Yavuz nezaretinde sabah ve akşam saatlerinde olmak üzere günde TPAO tesislerinde çift idman ile ligleri oynanacak gibi hazırlıklarımızı sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.