Ligin ikinci yarısının çok daha zor ve sert geçeceğine değinen teknik direktör Mesut Toros, “Ligin ikinci yarısının çok daha zor ve sert geçeceğin biliyorduk. Düşmeme mücadelesi veren takımların aynı zamanda puan olarak matematiksel olarak play off’a yakın olmaları bu yarışın ne kadar zor olduğunu gösteriyor. Bunu biz dahil play off içindeki takımların son 4 haftaya girilirken puna kayıpları yaşadığını hepimiz görüyoruz.” dedi. 

Deneyimli teknik adam, “12 haftadır lider olarak sürdürdüğümüz ligde bunun getirdiği sorumluluğu baskıyı bu güzide şehrin heyecanı ile belki son oynadığımız maçlardaki oyun performansını oyuncularımızı ve teknik heyet olarak bizlerde fazlasıyla farkındayız. Bugün puan cetvelinde 4 puanlık farkı devam ettiriyorsak bunu şehir, taraftar, yönetim, futbolcu evlatlarımız ve emekçiler ile birlikte getirdik.” ifadelerine değindi. 

Toros son olarak, “Gerçek TPAO Batman petrolspor sevdalılarından tek isteğim bu çocuklarımıza her zamankinden daha fazla destek olmalarını ve lig sonunda yaşayacakları coşkuyu düşünmelerini istiyorum. Bu Şampiyonluğu en çok biz istiyoruz.” diye konuştu. 

Spor72 Dijital'den Başkan Demir'e anlamlı hediye Spor72 Dijital'den Başkan Demir'e anlamlı hediye

Haber: Delil YILDIZ