Amasya'da altı gollü maçta kazanan yok: Petrolspor zirve yarışında iki puan bıraktı Amasya'da altı gollü maçta kazanan yok: Petrolspor zirve yarışında iki puan bıraktı

PETROLSPOR sevdasıyla Uzun ve yorucu bir sezonun sonuna geldik. Ligin başından beri her türlü zorluğa göğüs geren takımımız, kupa ile bu sezonu taçlandırdı. "Birlikte Başaracağız" demiştik ve o güne ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
BİRLİKTE BAŞARDIK...
Basın Sözcüsü Cemal Kaya: Büyük Petrolspor taraftarlarının takıma ve kulübe verdiği destek, bir kez daha ispat edilmiştir. Petrolspor Spor Kulübü yönetimi olarak sezon boyunca taraftarımızın desteğini hep yanımızda hissettik. Kırmızı-beyaz renklere gönül vermiş bu büyük taraftar, bunu her fırsatta bize göstermeye devam etti. Sezon başından bu yana tribünlerin dolu olması, Petrolspor taraftarının sahip olduğu coşku ve heyecan, Türkiye'de birçok camiaya nasip olmamıştı. Uzun ve zorluklarla dolu bu maratonun sonunda kazandığımız bu kupayı şanlı taraftarımıza armağan ediyoruz. Hak edilmiş bir şampiyonlukla şehrimiz adeta bayram havasına girmesi, bizleri çok mutlu etti.
Şimdi sıra yeni heyecan ve yeni sezonda. Petrolspor Spor Kulübü Yönetim Kurulu olarak, taraftarımıza ve camiamıza hizmet etmek için her zamankinden daha çok özveri ve aşkla çalışmaya devam edeceğiz. Her zaman dediğimiz gibi, "Asıl olan Petrolspor'dur".