TFF Batman Futbol İl Temsilcisi Ahmet Özaydın, bu hafta başlayacak 1. Amatör Lig 2023-2024 sezonu öncesinde bir mesaj yayınladı. Özaydın, "Güvenli bir futbol ortamı için her zamankinden daha fazla birbirimize destek olmaya ihtiyacımız var." dedi.

"Umuyorum, güzellikleriyle hatırlanacak, futbolun ön planda olduğu, unutulmaz bir sezon daha izleyeceğiz" diyen Özaydın’ın mesajı şöyle;

"Değerli futbolseverler;

Batman 1. Amatör Lig'de bu hafta sonu  oynanacak maçlarla 2023-2024 sezonuna 'merhaba' diyoruz.
Amatör liglerimizde bulunan tüm takımlarımız heyecanla yeni beklentilere ve hedeflere yürüyecek; futboldaki rekabet sezon boyunca en üst düzeye çıkacak. Her sezon başlangıcında benzer açıklamalar ve konuşmalar yapılır, iyi dilekler, temenniler futbol kamuoyuyla paylaşılır. Çünkü hepimizin ortak dileği dostluğun, kardeşliğin ve fair-play'in yaşandığı, kötü olayların, çirkinliklerin, sakatlıkların ve olumsuz söylemlerin ise yaşanmadığı bir sezondur. 
Futbolun tüm paydaşlarının, bu bilinç doğrultusunda sağlayacağı katkı ile futbolumuzun geliştiği ve tarihi başarıların yakalandığı bir sezon umut ediyorum.
Yeni sezonda TFF Batman İl Temsilciliği olarak tüm kulüplerimize destek verip sorunlarını çözme konusunda yanında olacağımızı talimatların gerekliliklerinin yerine getirileceğini özellikle belirtmek istiyorum. Tüm kurullarımızla tüm kulüplerimizin hepsine aynı mesafedeyim.
Şimdiden başkanlarımızı, yöneticilerimizi yapıcı mesajlar vermeye ve sağduyuya davet ediyorum. TFF Batman Futbol İl Temsilcisi olarak ben de yeni sezon öncesi tüm hazırlıklarımı tamamladım. Tüm kulüplerimize, sahalarda görev yapacak hakem, temsilci ve gözlemciler ile tüm sporseverlere başarı, mutluluk ve fair-play ruhunun yaşandığı, kardeşlikle dolu bir sezon diliyorum.” dedi.

Kaynak: SPOR72