Akgün Yapı, amatör spor kulüplerine destek vermeye devam ediyor. Konut sektörünün yıldızı Akgün Yapı, 2. Amatör Ligde mücadele edecek olan Yenişehirspor’a malzeme desteğinde bulundu. 

İnşaat sektöründe birbiri ardına hayata geçirdiği konsept projelerle adını geniş kitlelere duyuran Akgün Yapı, bir yandan da spora ve sosyal aktivitelere de destek vermeye devam ediyor. Batman’da sporun gelişmesine katkı sağlamak için amatör Spor kulüplerine ayrı bir önem veren Akgün Yapı, 2. Amatör ligde mücadele edecek olan Yenişehirspor’a malzeme desteğinde bulundu. 

Kulübe katkı kapsamında takıma forma desteği sağlandı. Akgün Yapı sahibi Rıdvan Akgün, Batman’da amatör spor kulüplerinin desteklenmesi gerektiğini belirterek şunları söyledi:

“Batman genç nüfusuyla, kültürüyle ve değerleriyle önemli bir şehir. Spor kulüpleri şehirlerin farklı bir yüzünü ortaya koyuyor. Bizler Akgün Yapı ailesi olarak amatör kulüplerimize destek vermeye çalışıyoruz. İstiyoruz ki Batman spordaki başarıları ile de konuşulsun. Bu şehrin gençlerinde potansiyel var, başarılı olmaları için desteklenmeleri gerekir. Çünkü takımların spordaki başarısı aynı zamanda şehrin başarısı demektir. Bizler her zaman gençlerimizin yanında yer alıp amatör spor kulüplerimize destek olmaya devam edeceğiz.”

Kaynak: SPOR72