Batman’da 18 yıldan bu yana UEFA Spor mağazasıyla spor kulüplerine ve okullara hizmet veren genç iş insanı İlyas Coşkun, son 3 sezondur amatör kulüplerin malzeme ihalesini alarak tedarikçi firma oluyor. 

ABD'nin eski başkanı Donald Trump'a silahlı saldırı! İşte ilk açıklama ABD'nin eski başkanı Donald Trump'a silahlı saldırı! İşte ilk açıklama

“Amatör takımlarımız için amacım hiçbir zaman ciddi karlar elde etmek olmadı. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzün açtığı spor malzemesi ihalesiyle en iyi malzemeyi en uygun fiyata vermek için çabalıyoruz” diyen UEFA Spor Mağazası sahibi İlyas Coşkun, son 3 sezondan bu yana bütün kulüplerin malzemelerini tedarik ettiğini söyledi. Coşkun yaptığı açıklamada; “Bu ihaleyi almak benim için amatör kulüplerine bir nevi hizmet etmektir. 2023-2024 sezonunda bütün okullarımıza da cüzi karlarla spor malzemesi desteği veriyoruz. Verdiğimiz bütün ürünlerimizin arkasındayız ve garantisi biziz. 18 yıldır bu sektörde kalitemizle, güvenirliğimizle ve saygımızla kendimizi kabul ettirmişiz. Allah herkesin gönlüne göre versin. En iyi malzemeyi takımlarımıza vermek için her zaman büyük bir özveri ile çalışmışım” diye konuştu. (Haber Merkezi)

Editör: Abdurrahman Avşar