Amedspor Kulüp Başkanı Selahattin Yıldırım, 24Erzincanspor karşılaşması öncesi açıklamalarda bulundu.

Yıldırım, taraftara çağrıda bulunarak ‘’ Büyük umutlarla başladığımız 2022-2023 sezonunu şuan itibariyle lider konumunda devam ediyoruz.

Takımımıza, futbolcularımıza ve teknik heyetimize karşı bu kadar baskı, ayrıştırıcı ve ötekileştirici bir dil kullanılmasına rağmen camia olarak kenetlendik ve bu kentlenmenin neticesinde layık olduğumuz liderlik koltuğuna oturduk.

Ligdeki tek hedefimiz olan şampiyonluk hedefimizi gerçekleştirmek için bu hafta evimizde ve büyük statta oynayacağımız 24 Erzincanspor maçı bizler için hayatı önem taşıyor.

Sizlerden gelen talepler doğrultusunda kale arkası tribünleri dahil tüm tribünlerin açık olacağı bu maçta siz Büyük Amedspor Taraftarı ile
birlikte omuz omuza, son düdüğe kadar 'Şampiyon Amed' tezahüratlarıyla takımımızı destekleyip galibiyetin mimarları olarak liderliğimizi devam ettirmek istiyoruz.

Bu önemli maç öncesinde siz Büyük Amedspor Taraftarına tek
çağrımdır; gelin Pazar günü saat 14.00'te oynanacağımız 24Erzincanspor maçında takımımızı yalnız bırakmayıp stadyumda yerimizi alalım. Birlikte Başaracağız’’ diye konuştu.