Amedspor Teknik Direktör Ahmet Yıldırım, önemli açıklamalarda bulundu

Esenler Erokspor maçı kazanmamız gereken maçlardan bir tanesiydi rakibimize en azından iyi bir darbe vurabilmek amaçtı, beraberlik bir puan düşünmedik Biz oraya gelip gelmeye gitmiştik 3 puan aldığımız içinde çok mutluyuz.

Esenler Erokspor maçı Kendimce ilk yarı hiç beğenmediğim bir 45 dakikada oldu, ama ikinci yarı çok daha farklı en azından oynamayı bilen yorgun olmasına rağmen mücadele etmekten vazgeçmeden iyi oyun bize yakışan pas oyunu yapabilme adına çok mutlu etti beni, özellikle de sonradan oyuna giren oyunculardan hiç bu kadar verim aldığım bir maç olmadı, sonradan oyuna giren oyunculardan verim aldım katkı sağlamaları beni mutlu etti.

Biz oraya gelip gelmeye gitmiştik 3 puan aldığımız içinde çok mutluyuz.  Farkın 2-1 olmasından dolayı biraz mutsuzum fark çok daha farklı olabilirdi maç işte mehmet’in kerem’in orda katkıları biraz daha fazla olsaydı o skor daha farklı olabilirdi. İfadelerini kullandı.

Bu hafta oynayacağımız Ankaraspor maçını kazanarak çıkışımızı sürdürmeyi hedefliyoruz. Oyuncularıma güveniyorum uzun bi aradan sonra taraftarlarımız ile tekrar buluşacağımız için çok mutluyuz.

Şampiyonluk için 1 puanın önemi var

Lig’in sonunda şampiyonluk için 1 puanın bile önemi var. Amedspor'u hak ettiği yere üst Liglere çıkarmak için elimizden gelen gayreti göstereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın  5 Kasım 2022 Cumartesi günü  Ankaraspor'u Puansız göndereceğiz." dedi

İlk devrede hedefimiz kalan 7 maçın 7’sini kazanmaktır. Biz büyük bir aileyiz başarı gelecekse hep beraber gelecek. Hep beraber bu sene inşallah şampiyonluğu yaşarız. Biz bu seneye kilitlendik şampiyon olmak istiyoruz. Onun için mücadele ediyoruz.

Transfer mevzuları burada konuşulması uygun değil. Yönetimle beraber oturulur konuşulur. Ama şuan herkesin seyrettiği başarının nasıl bir hikâye yazacağı beklediği bir yerde transferlerin konuşulmaması gerekiyor. Şuanda zaten başarılı bir takım var başarılı bir takımada kimse alınmaz diyebilirim. İfadelerini kullandı.

KAYNAK: SPOR72