Yetkililerin Yeni Diyarbakır Stadında sorun oluğu ve bakım onarım yapıldığı nedeniyle stadın maç yapılacak durumda olmadığı bildirilmesiyle Amedspor’un Şampiyonluk yolunda Yeni Diyarbakır Stadı’nda maçlarını oynamayacak.

Amedspor'un Yeni Diyarbakır stadı'nın bakım onarımı bitinceye kadar maçlarını Şilbe de oynayacak.

TARAFTARLAR TEPKİLİ

Sosyal medyada Amedspor taraftarı sahanın kapatılması ve takımımızın emin adımlarla şampiyonluğa giden Amedspor’un önünü kesmeye çalışmaktır. Bütün baskılara göğüs geren takımımıza bu defa da stadyum sorunu çıkarılıyor.

Stadı’n zemininde ve tribünlerinde hiçbir sorunun olmadığı apaçık ortadadır. Stadı’n kapatılmasını kabul etmiyoruz. Binlerce taraftarın ve Büyük Amedsporun mağdur olması halinde biz taraftar olarak asla susmayacağız bunun takipçisi olacağımızın bilinmesini istiyoruz.. şeklinde ifadeler ile takımlarına destek paylaşımlarında bulundular.


Amedspor Direniş Taraftar Grubu Stad ile ilgili Açıklama yaptı

ŞAMPİYON OLMAMIZ ENGELLENEMEZ

Yeni Diyarbakır Stadında hiçbir sorun olmadığı halde bakım onarım bahanesi ile stadı kapatmaya çalışmak emin adımlarla şampiyonluğa giden Amedspor’un önünü kesmeye çalışmaktan başka hiçbirşey değildir. Bütün baskılara göğüs geren takımımıza bu defa da stadyum sorunu çıkarmak düşmanlığın apaçık bir göstergesidir.

Zemininde ve tribünlerinde hiçbir sorun bulunmayan stadın kapatılmasını kabul etmiyoruz. Binlerce taraftarın ve Büyük Amedsporun mağdur olması halinde hesabının sorulacağını bilinmesini istiyoruz.. Sabrımızı Sınamayın açıklamasında bulundu.