Hazine ve Maliye Bakanı, Mehmet Şimşek ile Milletvekili Ferhat Nasıroğlu TPAO Batman Petrolspor'un Ankara'da kamp yaptığı oteli ziyaret etti. Bakan Şimşek ve Milletvekili Ferhat Nasıroğlu'nu kulüp başkanımız Mustafa Demir, Basın sözcüsü Cemal Kaya yönetim kurulu üyeleri Abdulvahit şimşek ve Hifzullah Yıldız ile teknik direktör M.Reşit Akçay karşıladı.

Kızılcahamam'da devam eden yeni sezon kampının, Ankara'da bulunan Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Ak Parti Batman Milletvekili Ferhat Nasıroğlu, ile beraberindeki İbrahim Halil Kırşan, Abdurrahman Reşitoğlu, Selahattin Şimşek takımı ziyaret etti.

TPAO Batman Petrolspor Kulüp Başkanı Mustafa Demir ve Yönetim Kurulu üyelerle bir araya gelen Bakan Şimşek ile Milletvekili Nasıroğlu Takım hakkında Kulüp Başkanı Mustafa Demir'den bilgi alarak teknik heyet  ve sporcularla tek tek ilgilenerek sohbet etti.

Bakan Şimşek ve Milletvekili Nasıroğlu kampla ilgili bilgiler aldıktan sonra takımımıza çalışmalarında başarılar dileyerek TPAO Batman Petrolspor'un başarısı için her zaman destek vereceklerini söyledi. (Spor servisi)