Batman'da, Batman Bağımsız Gazeteciler Derneği, İl Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç'ı makamında ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç, Batman Bağımsız Gazeteciler Derneği'nin hayırlara vesile olmasını belirterek, dernek başkanı Veysi Demir ve üyelerine yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Batman Bağımsız Gazeteciler Derneği (BAB-GED) Başkanı Veysi Demir ve yönetim kurulu üyeleri Bulut Kutlu, Mehmet Salih Seyhan ve Abdurrahman Avşar’dan oluşan heyet, Batman İl Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç’ı makamında ziyaret etti. 

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Demir, derneklerinin kuruluşu, amacı ve yapacakları çalışmalar hakkında İl Emniyet Müdürü Kıraç’a bilgi verdi.

Emniyet Müdürü Kıraç’ta basının önemine değinerek, kurulan derneğin hayırlara vesile olmasını temenni ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Müdür Kıraç devamla, Batman’ın asayiş başta olmak üzere birçok konuda huzurlu bir kent olduğunu belirtti.

Batman’ın asayiş ve huzuru noktasında yapılan çalışmalardan dolayı Müdür Kıraç’ı tebrik eden Başkan Demir, “Dernek yönetimi olarak sayın Emniyet Müdürümüzü ziyaret ettik. Kendisine ve personeline gösterdikleri ilgi ve misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.” Dedi.

Ziyaret hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu.

Kaynak: SPOR72