Batman Petrolspor Çorum FK maçı için nefesler tutuldu heyecan dorukta. TFF 2. Lig maçında Batman Petrolspor takımı ile Çorum FK takımı karşı karşıya gelecek. Taraftarlar ve izleyiciler Batman Petrolspor Çorum FK maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda canlı yayınlanacak sorularının cevaplarını merakla en çok araştırıyor. Batman Petrolspor Çorum FK maçı hangi kanalda sorusunun cevabı ile beraber Batman Petrolspor Çorum FK maçının canlı yayın izle linki... Batman Petrolspor Çorum FK maçı canlı maç izle linki...

İki takım da maça mutlak galibiyet için çıkacağı müsabakada izleyicilerin keyifli heyecanı yüksek tempolu bir maç olması bekleniyor.

Haftanın kritik maçı olarak taraftarların ve sporseverlerin sonucu merakla beklenen Batman Petrolspor ile Çorum FK karşı karşıya gelecek.

TFF 2. Lig Beyaz Grupta Batman Petrolspor 25 puanla 14 sırada yer alıyor.  Kırmızı beyazlılar Çorum karşısında galip gelerek alt sıralardan uzaklaşmak istiyor. 

Çorum FK ise Grupta 41 puanla 2 sırada yer alıyor. 

BATMAN PETROLSPOR ÇORUM FK MAÇI HANGİ KANALDA CANLI YAYINLANACAK?

Saat 14:00'da başlayan Batman Petrolspor Çorum FK karşılaşmasını Fuchs Sports web portalından ve fuchs Sports uygulaması üzerinden canlı izlenebiliyor.

Batman Petrolspor Çorum FK maçını aşağıdaki link üzerinden canlı seyredebilirsiniz...
 

BATMAN PETROLSPOR ÇORUM FK MAÇI CANLI İZLE LİNKİ

Batman Petrolspor Çorum FK maçını canlı olarak aşağıdaki link üzerinden de seyredebilirsiniz.
 

NOT: Fuchs Sports gibi çeşitli platformlar üzerinden yayınlanan müsabakaları izleyebilmek için bu yayıncı kuruluşlara üye olmanız gerekebilmektedir.

TFF 2. Lig ve 3. Lig yayıncı kuruluşu olan FuchsSports, bu hafta itibari ile tüm maç yayınlarını FuchsSports web platformundan yayınlayacaktır.

BATMAN PETROLSPOR ÇORUM FK MAÇI ŞİFRESİZ İZLE 

NOT: Maç yayınını aktaran yayıncı kuruluşlara çeşitli platformlar üzerinden yayınlanan karşılaşmaları izleyebilmek için bu yayıncı kuruluşlara üye olmanız gerekebilmektedir.

Kaynak: Spor72