Batman Petrolspor'dan kritik galibiyet Batman Petrolspor'dan kritik galibiyet

DARK REDS Taraftar Grubundan Açıklama!

Dark Reds Grubundan yapılan açıklama şöyle;

Batman Petrolsporumuzun devir konusu henüz tam kesinleşmemiş olup, ama büyük olasılıkla TPAO'ya devredileceği konuşuluyor. Bu konuda grup olarak düşüncemiz tesis, kurumsal yapı ve kalıcı gelir sağlanması adına iyi bir karar olarak görünse de, önceki yıllarda TPAO bünyesindeyken duyduğumuz birçok hadiseler tekrar yaşanmaz diye umuyoruz.

Yeni oluşacak yönetim kadrosunda liyakatsiz kişilere, sadece siyasilere yalakalık yapmak için gelmeye çalışan ve geçmişte bir başarı elde edememiş kişilerin kadroda olmamasını temenni ediyoruz. Halka açık şeffaf işini bilen bir yönetim anlayışı olmasını istiyoruz. 

Biz Petrolspor taraftarları açısından en büyük öneme sahip konu Arma değişikliğinin olup olmayacağıdır. Kesinlikle ŞANLI PETROLSPOR ARMASI değişmez, değişmemeli. Bu konunun büyük takipçisi olacağız. Yıllarca halaylar, türküler, marşlar, besteler ve el emeği pankartlarda yer alan şanlı armamızın şayet değiştirilmeye çalışılırsa kesinlikle karşısında olacağız. Tüm Batman Petrolspor sevdalılarının ve Batman medyasının arma konusuna hassasiyetle yaklaşmasını istiyoruz. denildi

DARK REDS TARAFTAR GRUBU

Kaynak:Spor72