Batman Petrolspor’un itici gücü merkezi İstanbul’da olan Dark Reds Taraftar Grubu’ndan önemli açıklama.

Cizrespor ve Gölcükspor karşılaşmaları, takımın ya tamam ya devam maçları olacağını özellikle, futbolcu ve teknik heyetin bunun bilincinde olmasını istediklerini belirten Dark Reds taraftar grubu şu açıklamada bulundu;

“PETROLSPOR'umuz Marmara bölgesindeki tek taraftar grubu olarak İmkânlarımız dahilinde yalovaspor karşılaşmısında tribündeki yerimizi aldık. Önümüzdeki Cizrespor ve Gölcükspor karşılaşmaları, takımımızın ya tamam ya devam maçları olacağını özellikle,futbolcu ve teknik heyetin bunun bilincinde olmasını istiyoruz. Yönetime'de söyleyeceğimiz tek şey bu iki karşılaşmanın Batman ve Marmara bölgesinde olacağı ve bu maçların direk puan tablosundaki rakiplerimizle oynayacağımızdan dolayı tribün baskısının önemini bilinmesini isteriz.
Bu durumdan dolayı KONTENJAN konusunda biraz daha sağduyulu olmaları ve bu iki karşılaşmada Tibün Kültürünü bilen bir liste hazırlamalarını öneriyoruz. Sizler Petrolspor menfaatleri doğrultusunda hareket etmek istiyorsanız bu maçlardaki önerimizi iyi düşünün ve Kararınızı verin. Başka Petrolspor Yok. Bu böyle biline.
Bizlerin de bu hususta, Batman Petrolspor menfaatleri doğrultusunda hareket edecegimizden kimsenin şüphesi olmasın .
Saygılarımızla.
DARK REDS / ISTANBUL”