Nazilli Belediyespor ile Bursaspor maçında yeşil sahada yaşananlar sonrası Batmanlı binlerce taraftar sosyal medyada mesaj üstüne mesaj paylaşarak TFF'yi göreve çağırarak yaşananlara büyük tepki gösterdi. 

Batman Petrolspor Twitter'da gündem oldu

Batman Petrolspor TFF 2. Lig Beyaz grup 38.Haftasında deplasmanda Şanlıurfaspor’a mağlup olarak küme düştü. 
Batman Petrolspor'lu taraftarlar sosyal medyada ve twitter’da kampanya başlatarak, TFF 2. Lig Beyaz Grupta oynanan Nazilli Belediyespor ile Bursaspor maçındaki görüntülerin apaçık ‘şike’ olduğunu savunarak bunun üzerine Batmanlı taraftarlar TFF'yi göreve çağırdı. 

TWİTTER’DA İLK SIRADA 

Batman Petrolspor’un küme düşmesinin derin üzüntüsünü yaşayan taraftarlar, Nazilli Belediyespor ile Bursaspor maçında yaşananlar için Türkiye Futbol Federasyonu’nu göreve çağırdı.

Şanlıurfa’da yaşanan olayları gündeme taşıyan taraftarlar 20.30’da ‘Petrolspor sahipsiz değildir’ tagı ile TFF ve ilgili kurumları göreve çağırarak tweet akımı başlatan taraftarlar dakikalar içinde twitter’da ülke gündeminde ilk sıraya oturdu. 

TFF NAZİLLİ BELEDİYESPOR - BURSASPOR MAÇINI İNCELESİN

Lig tescillenmeden Nazilli Belediyespor - Bursaspor maçında şike iddialarının araştırılmasını isteyen taraftarlar, Petrolspor’un küme düşürülmemesi gerektiğine dikkat çektiler.