İşte Batman Petrolspor yönetim kurulu açıklaması:

KAMUOYUNA


Bilindiği gibi Batman’ın 62 yıllık çınarı Batman Petrolspor A.Ş. bir süredir maddi sıkıntılar yaşamaktadır. Yaşanan maddi sıkıntıların giderilmesi başta olmak üzere ligin ikinci yarısındaki yol haritamızı belirlemek üzere Kulüp Başkanımız Abdulvahap Akbaş ve yönetim kurulu üyelerimiz, Batman Valimiz sayın Ekrem Canalp ile bir hafta arayla iki toplantı düzenlemiştir.


Yapılan toplantılar sonrası Valimiz sayın Canalp, Batman’ın çınarı Petrolspor kulübümüze gereken maddi desteği sağlayacağını ve mevcut yönetimin göreve ‘devam’ etmesini belirtmiştir.


Yine sayın Valimiz, daha önce istifa kararlarını kamuoyuna duyuran yöneticilerimiz Yunus Öndaş, Cahit Tok ve Yunus Emre Toprak’ın da görevlerine ‘devamı’ yönünde kanaat bildirmiştir.


Kararların ardından takımın ikinci devre planlaması, yönetim kurulunca yapılan toplantıda kararlaştırılmıştır. Takımımız ligin ikinci yarı hazırlıklarına 29 Aralık Perşembe günü tesislerinde start verecektir.

Transfer çalışmaları başta olmak üzere ikinci devreye dair tüm çalışmalar sorunsuz gerçekleştirilecektir.
Bu itibarla; bir kez daha kulübümüzün sorunlarına duyarlılık gösteren Valimiz sayın Ekrem Canalp’a teşekkür eder, 62 yıllık çınar kulübümüzün başarısı için tüm çabayı sarf edeceğimizi kamuoyuna sunarız.


BATMAN PETROLSPOR A.Ş.YÖNETİM KURULU