Adil Sebati Ceylan galibiyet sevincini paylaştı Adil Sebati Ceylan galibiyet sevincini paylaştı

Genç Tecrübeli hakem Mehmet Terece, C Klasman hakemi olarak kariyerinde göstermiş olduğu performansla göz doldurmuştu. 3. Lig ve Ziraat Türkiye Kupası maçlarında görev alan Batmanlı deneyimli hakem Mehmet Terece yükselen grafiğiyle adından sık sık söz ettirmişti.

TFF ve MHK, Hakem ve Gözlemci Terfi kurslarının ardından yaptığı değerlendirme sonucunda, 2023-2024 futbol sezonunun kalan bölümünde görev yapacak hakem ve gözlemci klasmanlarını belirlemişti. TFF’nin yayınladığı listede Batmanlı tecrübeli hakem Mehmet Terece’nin 2. Lig maçlarında görev alacağı açıklanmıştı.

MEHMET TERECE YÖNETTİĞİ 2.LİG MAÇINDA TAM NOT ALDI

B Klasman hakemi olarak kariyerini sürdüren Batman Bölgesi hakemi Mehmet Terece, son olarak Kastamonuspor ile Fethiyespor arasında oynanan TFF 2. Lig Kırmızı Grup 22. Hafta maçında orta hakem olarak görev alırken performansı ile tam not aldı.

Batman bölgesinin bu dönemde en üst klasmanda görev yapan Mehmet Terece, çıktığı kritik maçta oldukça iyi bir yönetim sergilemeyi başardı.

Kastamonu Gazi Stadyumu’nda oynanan maçta orta hakem olarak görev yapan Mehmet Terece, Kastamonuspor’un 2-0 yendiği maçı hatasız tamamladı.

Haber: Abdurrahman AVŞAR