Batmanlı TFF temsilcisi ilk kez Süper Ligde görev alacak

Fatih Aksoy, (TFF) Türkiye Futbol Federasyonu Süper Lig temsilcisi olarak görevlendirildi. Geçtiğimiz günlerde Aksoy’un Süper Lig Temsilci olması Batmanlılar tarafından memnuniyetle karşılanmıştı.

AKSOY GAZİANTEP FK - FENERBAHÇE MAÇINDA İLK GÖREVİNE ÇIKIYOR

Fatih Aksoy, Spor Toto Süper Lig 19.Haftasında 15 Ocak 2023 Pazar günü saat 19.00’da oynanacak olan Gaziantep FK - Fenerbahçe maçında ilk görevine çıkacak.

Süper Lig 19.hafta Gaziantep FK ile Fenerbahçe arasında oynanacak olan müsabakada Batmanlı Fatih Aksoy TFF temsilcisi olarak görev alacak.

Kısaca Fatih Aksoy Kimdir?

Batman camiasının, spor kamuoyunun sevilen ve yakından tanınan bir isim olan Fatih Aksoy, kariyerinde uzun yıllar futbol hakemliği ve hakem gözlemciliği ayrıca TFFHGD Batman Şube Başkanlığı görevini başarılı bir şekilde yürüttü.

Batmanlı, Lisans mezunu olup, futbola adanmış adım adım bir başarı hikâyesine sahip olan Fatih Aksoy, 11 yıl süren futbol hakemliği serüveninde başarılı performans sergileyerek hakemlik kariyerini noktaladıktan sonra ardından 2 yıl futbol hakem gözlemcisi olarak hizmetine devam etti. Futbolun her alanında olan Aksoy, yaklaşık 15 yıl hizmet ederek futbola katkı sunarak birçok genci futbol hakemliğine, spora ve topluma kazandırarak adından söz ettirmeyi başardı.