Son olarak 2. Lig temsilcisi Adıyaman 1954 Spor,la anlaşan teknik adam Bayram Toysal dönemi başladı. Bayram Toysal kimdir. İşte Bayram Toysalın kariyeri ve çalıştırdığı tüm kulüpler.

BAYRAM TOYSAL KİMDİR, NERELİ, KAÇ YAŞINDA?

Bayram Toysal, 1 Ocak 1977 tarihinde Hatay doğumlu. 1996 yılında Hatayspor’da profesyonel futbol hayatına başlayan Toysal, 1999 yılında Çanakkale Dardanelspor’a transfer oldu. Ayrıca bir çok kulüpte forma giyen Bayram Toysal, Akçaabat Sebatspor, Kayserispor, Denizlispor, Kocaelispor, Körfez Belediyespor ve Kartalspor takımlarında forma giydi. Bayram Toysal, 2009 yılında futbolu Kartalspor’da bıraktı. Bayram Toysal Teknik direktörlük kariyerine 2010 yılı Ekincispor’da başladı.

Bayram Toysal’ın Görev Kariyeri

Bayram Toysal Prof olarak 2017 yılında ilk teknik direktörlük kariyerine Anadolu Üsküdarspor’da start verdi. Ayrıca daha sonraki yıllarda bir çok profesyönel kulüp çalıştıran tecrübeli teknik adam Toysal, Dİyarbekirspor, Silivrispor, Ankara Demirspor, Tarsus İY. Tuzlaspor, Hatayspor, ve son çalıştırdığı külüp ise Şubat 2021 ile 31 Mayıs 2021 de Hekimoğlu Trabzonspor’u çalıştırdı.