TFF 2. Lig Beyaz Grup 32. hafta maçında, 24 Erzincanspor ile Afyonspor karşılaşıyor. Kritik maçın canlı yayın bilgisi haber sayfamızda yer alıyor.

MAÇ YAYINI İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ…

Saat 15:00'te başlayacak olan müsabaka kulüplerin sosyal medya platformundan naklen canlı yayınlanacak. Bu maçın canlı yayınına erişebilmek için linke tıklamanız gerekmektedir.

TFF 2. Lig Beyaz Grup 32. hafta maçında 24 Erzincanspor, sahasında Afyonspor’u konuk ediyor. İki takım da 3 puan almak için sahaya çıktı. 24 Erzincanspor-Afyonspor maçını canlı izle, TFF 2. Lig Beyaz Grup 32. hafta maçları artık Lig'in yayıncı kuruluşu olan Fuchs Sports TR platformundan canlı yayınlanmıyor.

24 Erzincanspor Afyonspor canlı yayın bilgileri haberimizde. Heyecan dolu mücadelenin canlı yayını anlatımı tüm detaylar spor72.com adresinde…  

24 Erzincanspor Afyonspor maçı canlı izle, 24 Erzincanspor Afyonspor canlı yayın izle, 24 Erzincanspor Afyonspor canlı maç izle.

24 Erzincanspor-Afyonspor maçı saat kaçta hangi kanalda?

24 Erzincanspor ile Afyonspor maçı 15 Nisan Cumartesi günü saat 15:00'te başlayacak. Mücadele Sosyal medya platformundan naklen yayınlanması planlanan 90 dakikanın canlı skor takibi haberimizde olacak.

24 Erzincanspor-Afyonspor Maçı Canlı İzle, Tıkla