TFF 3. Lig 2. Grup 6. hafta maçında, Anadolu Üniversitesi ile Batman Petrolspor karşılaşıyor. Kritik maçın canlı yayın bilgisi haber sayfamızda yer alıyor.

MAÇ YAYINI İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ…

Saat 15:00'da başlayacak olan müsabaka kulüplerin sosyal medya hesaplarından naklen canlı yayınlanacak. Bu maçın canlı yayınına erişebilmek için linke tıklamanız gerekmektedir.

Anadolu Üniversitesi - Batman Petrolspor, Anadolu Üniversitesi, Batman Petrolspor, Canlı izle, Canlı, İzle,

TFF 3. Lig 2. Grup 6. hafta maçında Anadolu Üniversitesi ile Batman Petrolspor, Anadolu Üniversitesi karşılaşıyor. İki takımda galibiyet elde etmek için sahaya çıktı.

Anadolu Üniversitesi - Batman Petrolspor maçını canlı izle, TFF 3. Lig maçlarının yayıncı kuruluşu olmadığı için canlı yayın bülteni yer almamaktadır. Fakat alternatif yollardan izleyebilmeniz için sizlere canlı yayın bilgisi derledik.

Anadolu Üniversitesi Batman Petrolspor canlı yayın bilgileri haberimizde. Heyecan dolu mücadelenin canlı yayını anlatımı tüm detaylar spor72.com adresinde…  

Anadolu Üniversitesi Batman Petrolspor maçı canlı izle, Anadolu Üniversitesi Batman Petrolspor canlı yayın izle, Anadolu Üniversitesi Batman Petrolspor canlı maç izle,

Anadolu Üniversitesi - Batman Petrolspor maçı saat kaçta hangi kanalda?

Anadolu Üniversitesi ile Batman Petrolspor maçı 15 Ekim Pazar günü saat 15:00’da başlayacak. Kulüplerin sosyal medya hesabından naklen yayınlanması planlanan 90 dakikanın canlı skor takibi haberimizde olacak.