TFF 2. Lig Beyaz Grup 33. hafta maçında, Batman Petrolspor ile 24 Erzincanspor karşılaşıyor. Kritik maçın canlı yayın bilgisi haber sayfamızda yer alıyor.

MAÇ YAYINI İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ…

Saat 15:00'te başlayacak olan müsabaka kulüplerin sosyal medya platformundan naklen canlı yayınlanacak. Bu maçın canlı yayınına erişebilmek için linke tıklamanız gerekmektedir.

TFF 2. Lig Beyaz Grup 33. hafta maçında Batman Petrolspor, sahasında 24 Erzincanspor’u konuk ediyor. İki takım da 3 puan almak için sahaya çıktı. Batman Petrolspor-24 Erzincanspor maçını canlı izle, TFF 2. Lig Beyaz Grup 33. hafta maçları artık Lig'in yayıncı kuruluşu olan Fuchs Sports TR platformundan canlı yayınlanmıyor.

Batman Petrolspor 24 Erzincanspor canlı yayın bilgileri haberimizde. Heyecan dolu mücadelenin canlı yayını anlatımı tüm detaylar spor72.com adresinde…  

Batman Petrolspor 24 Erzincanspor maçı canlı izle, Batman Petrolspor 24 Erzincanspor canlı yayın izle, Batman Petrolspor 24 Erzincanspor canlı maç izle.

Batman Petrolspor-24 Erzincanspor maçı saat kaçta hangi kanalda?

Batman Petrolspor ile 24 Erzincanspor maçı 19 Nisan Çarşamba günü saat 15:00'te başlayacak. Mücadele Sosyal medya platformundan naklen yayınlanması planlanan 90 dakikanın canlı skor takibi haberimizde olacak.

Batman Petrolspor-24 Erzincanspor Maçı Canlı İzle, Tıkla