TFF 3. Lig 1. Grup 12. Haftasında Belediye Kütahyaspor, Şile Yıldızspor takımını kendi sahasında konuk ediyor. Belediye Kütahyaspor ile Şile Yıldızspor takımları karşı karşıya gelip birbirlerinin kozlarını paylaşacak. Müsabaka 19 Kasım Cumartesi günü saat 14.00’te başlayacak.

Belediye Kütahyaspor ile Şile Yıldızspor takımları karşı karşıya gelip birbirlerinin kozlarını paylaşacak. Müsabaka 19 Kasım Cumartesi günü saat 14.00’te başlayacak.

TFF 3. Lig 1. Grup 12. Hafta maçında, Belediye Kütahyaspor ile Şile Yıldızspor karşılaşıyor. Mücadele 19 Kasım Cumartesi günü saat 14.00’te başlayacak.

CANLI İZLE! Karacabey Belediyespor-Kocaelispor Maçı Canlı İzle CANLI İZLE! Karacabey Belediyespor-Kocaelispor Maçı Canlı İzle

MAÇ YAYINI İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ…

Saat 14.00’te başlayacak olan müsabaka Fuch Sports Youtube kanalından canlı yayınlanacak. Bu maçın canlı yayınına erişebilmek için linke tıklamanız gerekmektedir.

Belediye Kütahyaspor-Şile Yıldızspor maçı saat kaçta hangi kanalda?

Belediye Kütahyaspor ile Şile Yıldızspor maçı 19 Kasım Cumartesi günü saat 14.00’te başlayacak. Mücadele Fuch Sports Youtube kanalından naklen yayınlanması planlanan 90 dakikanın canlı skor takibi haberimizde olacak.

Belediye Kütahyaspor-Şile Yıldızspor Maçı Canlı