Arjantin Süper Kupası Finalinde, Boca Juniors ile Patronato kupaya uzanmak isteyecek. Mücadele 02 Mart Perşembe günü saat 03.15’te başlayacak.

Her iki takımda kupayı müzesine getirmek için galibiyet elde etmek için sahaya çıkacak. Bu önemli mücadeleyi taraftarlar Google'da sıklıkla aramaya başladı.

Futbolseverler bu keyifli maçı canlı izleyebilmeleri için alternatif kanalları aramaktadır. Bizlerde bu maçı izleyebilmeniz için canlı yayın kanallarını derledik.

Bu kritik ve çok önemli kupa finali maçı başlamak üzere. Sporseverlerin bu maçı izleyebilmesi için belirtilen yerlerdeki ilgili bağlantıya tıklayıp maç bültenine erişmeleri gerekmektedir.

Her iki takımda da önemli eksiklikler olmamaktadır. Takımlar tam kadroyla sahaya çıkacaktır.

Bu dev final birazdan başlayacak. Her iki takımda varını yoğunu ortaya koyup galibiyetle sahadan ayrılıp kupayı elde etmek isteyecektir.

MAÇ YAYINI İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ…

Saat 03.15’te başlayacak olan müsabaka Nesine.com kanalından canlı yayınlanacak. Bu müsabakanın canlı yayınına erişebilmek için linke tıklamanız gerekmektedir.

Boca Juniors-Patronato maçı saat kaçta hangi kanalda?

Boca Juniors ile Patronato maçı 02 Mart Perşembe günü saat 03.15’te başlayacak. Mücadele Nesine.com kanalından naklen yayınlanması planlanan 90 dakikanın canlı skor takibi haberimizde olacak.

Boca Juniors-Patronato Maçı Canlı