TFF 3. Lig 4. Grup 1. Hafta maçında, Bursa Yıldırımspor ile Balıkesirspor karşılaşıyor. Kritik maçın canlı yayın bilgisi haber sayfamızda yer alıyor.

MAÇ YAYINI İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ…

Saat 16:30'da başlayacak olan müsabaka kulüplerin sosyal medya hesaplarından naklen canlı yayınlanacak. Bu maçın canlı yayınına erişebilmek için linke tıklamanız gerekmektedir.

TFF 3. Lig 4. Grup 1. Hafta maçında Bursa Yıldırımspor ile Balıkesirspor, Bursa Yıldırımspor karşılaşıyor. İki takımda galibiyet elde etmek için sahaya çıktı. Bursa Yıldırımspor-Balıkesirspor maçını canlı izle, TFF 3. Lig maçları artık Lig'in yayıncı kuruluşu olmadığı için kulüpler kendi platformundan canlı yayınlanıyor.

Bursa Yıldırımspor Balıkesirspor canlı yayın bilgileri haberimizde. Heyecan dolu mücadelenin canlı yayını anlatımı tüm detaylar spor72.com adresinde…  

Bursa Yıldırımspor Balıkesirspor maçı canlı izle, Bursa Yıldırımspor Balıkesirspor canlı yayın izle, Bursa Yıldırımspor Balıkesirspor canlı maç izle.

Balıkesirspor - Balıkesirspor maçı saat kaçta hangi kanalda?

Bursa Yıldırımspor ile Balıkesirspor maçı 09 Eylül Cumartesi günü saat 16:30'da başlayacak. Mücadele Kulüplerin sosyal medya platformundan naklen yayınlanması planlanan 90 dakikanın canlı skor takibi haberimizde olacak.

Bursa Yıldırımspor - Balıkesirspor Maçı Canlı İzle, TIKLA