TFF 2. Lig Beyaz Grup 32. hafta maçında, Isparta 32 Spor ile Somaspor karşılaşıyor. Kritik maçın canlı yayın bilgisi haber sayfamızda yer alıyor.

MAÇ YAYINI İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ…

Saat 15:00'te başlayacak olan müsabaka kulüplerin sosyal medya platformundan naklen canlı yayınlanacak. Bu maçın canlı yayınına erişebilmek için linke tıklamanız gerekmektedir.

TFF 2. Lig Beyaz Grup 32. hafta maçında Isparta 32 Spor, sahasında Somaspor’u konuk ediyor. İki takım da 3 puan almak için sahaya çıktı. Isparta 32 Spor-Somaspor maçını canlı izle, TFF 2. Lig Beyaz Grup 32. hafta maçları artık Lig'in yayıncı kuruluşu olan Fuchs Sports TR platformundan canlı yayınlanmıyor.

Isparta 32 Spor Somaspor canlı yayın bilgileri haberimizde. Heyecan dolu mücadelenin canlı yayını anlatımı tüm detaylar spor72.com adresinde…  

Isparta 32 Spor Somaspor maçı canlı izle, Isparta 32 Spor Somaspor canlı yayın izle, Isparta 32 Spor Somaspor canlı maç izle.

Isparta 32 Spor-Somaspor maçı saat kaçta hangi kanalda?

Isparta 32 Spor ile Somaspor maçı 15 Nisan Cumartesi günü saat 15:00'te başlayacak. Mücadele Sosyal medya platformundan naklen yayınlanması planlanan 90 dakikanın canlı skor takibi haberimizde olacak.

Isparta 32 Spor-Somaspor Maçı Canlı İzle, Tıkla