TFF 2. Lig Beyaz Grup 3. Hafta maçında, Kırşehir FSK ile Diyarbekirspor karşılaşıyor. Kritik maçın canlı yayın bilgisi haber sayfamızda yer alıyor.

MAÇ YAYINI İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ…

Saat 16:00'da başlayacak olan müsabaka kulüplerin sosyal medya hesaplarından naklen canlı yayınlanacak. Bu maçın canlı yayınına erişebilmek için linke tıklamanız gerekmektedir.

TFF 2. Lig Beyaz Grup 3. Hafta maçında Kırşehir FSK ile Diyarbekirspor, Kırşehir FSK karşılaşıyor. İki takımda galibiyet elde etmek için sahaya çıktı. Kırşehir FSK-Diyarbekirspor maçını canlı izle, TFF 2. Lig maçları artık Lig'in yayıncı kuruluşu olmadığı için kulüpler kendi platformundan canlı yayınlanıyor.

Kırşehir FSK Diyarbekirspor canlı yayın bilgileri haberimizde. Heyecan dolu mücadelenin canlı yayını anlatımı tüm detaylar spor72.com adresinde…  

Kırşehir FSK Diyarbekirspor maçı canlı izle, Kırşehir FSK Diyarbekirspor canlı yayın izle, Kırşehir FSK Diyarbekirspor canlı maç izle.

Kırşehir FSK - Diyarbekirspor maçı saat kaçta hangi kanalda?

Kırşehir FSK ile Diyarbekirspor maçı 10 Eylül Pazar günü saat 16:00'da başlayacak. Mücadele Kulüplerin sosyal medya platformundan naklen yayınlanması planlanan 90 dakikanın canlı skor takibi haberimizde olacak.

Kırşehir FSK - Diyarbekirspor Maçı Canlı İzle, TIKLA