TFF 2. Lig Beyaz Grup 29. hafta maçında, Somaspor ile 24 Erzincanspor karşılaşıyor. Kritik maçın canlı yayın bilgisi haber sayfamızda yer alıyor.

MAÇ YAYINI İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ…

Saat 14:00'te başlayacak olan müsabaka Fuchs Sports TR platformundan naklen canlı yayınlanacak. Bu maçın canlı yayınına erişebilmek için linke tıklamanız gerekmektedir.

TFF 2. Lig Beyaz Grup 29. hafta maçında Somaspor, sahasında 24 Erzincanspor’u konuk ediyor. İki takım da 3 puan almak için sahaya çıktı. Somaspor-24 Erzincanspor maçını canlı izle, TFF 2. Lig Beyaz Grup 29. hafta maçları artık Lig'in yayıncı kuruluşu olan Fuchs Sports TR platformundan canlı izlenebilecek.

Somaspor 24 Erzincanspor canlı yayın bilgileri haberimizde. Heyecan dolu mücadelenin canlı yayını anlatımı tüm detaylar spor72.com adresinde…  

Somaspor 24 Erzincanspor maçı canlı izle, Somaspor 24 Erzincanspor canlı yayın izle, Somaspor 24 Erzincanspor canlı maç izle.

Somaspor-24 Erzincanspor maçı saat kaçta hangi kanalda?

Somaspor ile 24 Erzincanspor maçı 29 Mart Çarşamba günü saat 14:00'te başlayacak. Mücadele Fuchs Sports TR web platformundan naklen yayınlanması planlanan 90 dakikanın canlı skor takibi haberimizde olacak.

Somaspor-24 Erzincanspor Maçı Canlı İzle, Tıkla