CONCACAF Şampiyonlar Ligi rövanş maçında, Austin ile Violette karşılaşıyor. İlk maç Violette’nin 3-0 üstünlüğüyle sona ermişti.

MAÇ YAYINI İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ…

Saat 03:00'de başlayacak olan müsabaka Nesine.com kanalından canlı yayınlanacak. Bu maçın canlı yayınına erişebilmek için linke tıklamanız gerekmektedir.

CONCACAF Şampiyonlar Ligi rövanş maçında Austin, sahasında Violette’u konuk ediyor. İki takım da turu geçmek için sahaya çıktı. Austin - Violette maçını canlı izle, CONCACAF Şampiyonlar Ligi rövanş maçları artık Lig'in yayıncı kuruluşu olan Nesine.com web portal platformundan ve Nesine.com uygulamasından canlı izlenebilecek. 

Austin Violette canlı yayın bilgileri haberimizde. Heyecan dolu mücadelenin canlı yayını anlatımı tüm detaylar spor72.com adresinde…  

Austin Violette maçı canlı izle, Austin Violette canlı yayın izle, Austin Violette canlı maç izle.

Futbolseverler bu maçı canlı izlemek için Google'da sıkça aramaya başladı. Şifreli yayınlanacak olan bu müsabakayı alternatif yollardan izlenebilinmesi için belirtilen yerdeki bağlantıyı tıklayıp MAÇ BÜLTENİ sayfamızı ziyaret etmeniz gerekmektedir. 

Bu haber ziyaretçileri ve futbolseverleri doğru bilgilendirme amaçlı hazırlanmıştır. Lütfen farklı içeriklerden sakınınız.

Austin-Violette maçı saat kaçta hangi kanalda?

Austin ile Violette maçı 15 Mart Çarşamba günü saat 03:00'de başlayacak. Mücadele Nesine.com kanalından naklen yayınlanması planlanan 90 dakikanın canlı skor takibi haberimizde olacak.

Austin-Violette Maçı Canlı