TFF 3. Lig 2. Grup 27. Hafta maçında Elazığ Karakoçan FK ile İskenderunspor karşı karşıya geliyor. Peki maç saat kaçta hangi kanalda? Mücadele canlı olarak yayınlanıyor. Elazığ Karakoçan FK İskenderunspor maçını aşağıdaki canlı izle linkine tıklayarak izleyebilirsiniz.

Elazığ Karakoçan FK ile İskenderunspor 3. Lig 2. Grup 27. Haftasında kozlarını paylaşıyor. Peki maç saat kaçta hangi kanalda? Mücadele Sosyal Medya hesaplarında canlı olarak yayınlanıyor. Elazığ Karakoçan FK İskenderunspor maçını aşağıdaki canlı izle linkine tıklayarak izleyebilirsiniz.

Elazığ Karakoçan FK-İskenderunspor maçı nasıl izlerim?

Saat 13:00’de başlayacak olan müsabaka sosyal medya hesaplarından canlı yayınlanması planlanıyor. Bu maçın canlı yayınına erişebilmek için linke tıklamanız gerekmektedir.

Elazığ Karakoçan FK-İskenderunspor maçı saat kaçta hangi kanalda?

Saat 13:00’de başlayan mücadele Sosyal Medya hesabından naklen canlı yayınlanacak.

Elazığ Karakoçan FK ile İskenderunspor maçı 27 Şubat Pazar günü saat 13.00’de başlayacak. Youtube’dan naklen yayınlanması beklenen 90 dakikanın canlı skor takibi haberimizde olacak. Maçın izlenebilmesi için verilen linki tıklayıp abone olduktan sonra maç saatinde Youtube Kanalında izleyebileceksiniz. İyi seyirler dileriz…

Elazığ Karakoçan FK-İskenderunspor Maçı Canlı İzle Tıkla